П’ять хімічних пілінгів найвищої ефективності

Найефективніші методи омолодження базуються на відновлені “юнацьких” пропорцій обличчя та тіла. Хімічні пілінги відновлюють форму завдяки шлифовці складок та зморшок. Чим агресивніший розчин пілінгу, тим краще він розгладжує зморшки та зменшує глибину складок.

♦ Глибокий хімічний пілінг (феноловий)

Результат правильно проведеного глибокого пілінгу в “Олтерен-естетік” – це сяюча шкіра, позбавлена пігментних плям та атрофічних рубців, отриманих з віком.

Під час проведення глибокого хімічного пілінгу використовується феноловий розчин. який досягає самого глибокого шару шкіри (сітчастого).

Використання фенолу для пілінгу бере свій початок ще з 1900 року. коли вперше було констатовано його терапевтичний ефект. Повністю увійшов він до медичної естетичної практики з середини ХХ століття і використовується донині.

Працює глибокий пілінг шляхом денатарації, тобто втрати білками шкіри своєї хімічної форми. Цей процес можна порівняти з яєчним білком, який вариться у воді та змінює свою форму за кольором, консистенцією та функцією.

Саме через такий агресивний вплив глибокого пілінгу на шкіру потрібно особливу уваги звернути на предпілінгове лікування. За два тижня вам може бути рекомендовано:

  • високі дози антиоксидантів (вітаміни С і Е),
  • використання очищуючих засобів з кислотами,
  • прийом гіалуронової кислоти,
  • сеанси плазмотерапії.

Та ще більш важливіший етап – це постпілінгова реабілітація. У перші 5-7 днів необхідно обов’язкове використовування емолентів (маслоподібних речовин) заради зменшення травмування тканин через пересихання. Приблизно з 6-го день виконується перехід на флюїдні крема з гіалуроновою кислотою, колагеном, пептидами та мікроелементами. Такий підхід допоможе заповнювати структурні елементи шкіри і зробити перебіг післяпроцедурної реабілітації не тільки комфортним, але й правильним зі сторони медичних очікувань.

В умовах амбулаторії (лат. ambulatorium — те, що робиться на ходу) центру “Олтерен-Естетік” фенольні пілінги використовуються на ділянки навколо очей та рота, для зменшення глибини носогубних складок, вірівнювання рельєфу шиї тощо. Нанесення розчину фенолу на все обличчя доволі дискомфортна для пацієнта. В “Олтерен-Естетік” також виконується дермабразія (глибокий механічний пілінг). Це операція, під час якої за допомогою спеціального пристрою знімаються шари шкіри до рівня завдяки якому вона у наступному набуває доглянуту та привабливу текстуру. Дана процедура проводиться в умовах стаціонару операційної бази “Олтерен-естетік” (клініка репродуктивної медицини доктора Айзятулової) під наркозом. Займає приблизно три тижня реабілітації, однак результат дермабра’зії тримається близько 5-6 років.

Результати фенолового пілінгу залишаються у середньому не менше 2 років, а затрачений час реабілітації компенсується в якому то сенсі малоінвазійністю і відсутністю реабілітації у стаціонарі. Тому феноловий пілінг займає перше місце за ефективністю. 

♦ Серединні пілінги (ретиноловий, пілінг Джеснера, трихлороцтовий пілінг)

Механізм дії трихлороцтової кислоти (ТСА) схож на дію фенолового розчину, але має менший пошкоджуючий фактор. Глибина хімічного розчину досягає більш поверхневого шару, ніж сітчатий – шару, який має назву сосочковий. ТСА в даний час використовується у концентрації не більше 35%, що зменшує ризик незворотньої гіпопігментації (ділянки із значно світлішою шкірою, ніж є рідний колір). Цей пілінг наноситься у декілька шарів, якщо його концентрація не перевищує 25%. Розчини ТСА у 30% та 35% накладаються на шкіру один раз.

Реабілітація приблизно така ж сама, як і при локальних фенольних пілінгах – днів сім це коричнева плівка на обличчі, яку не можна маскувати.

Вплив ТСА стимулює вироблення власних відновлюючих факторів через систему імунної відповіді і процедура може бути виконана в більш приємних умовах, ніж глибокий пілінг. Це є позитивним моментом у лікуванні фотостаріння шкіри (прояви фотостаріння: “сонячні” плями коричневого кольору, надмірна сухість шкіри та безліч дрібних зморшок). Тому ТСА займає друге місце по ефективності свого “омолоджуючого” впливу.

Слід також додати, що після глибоких та серединних пілінгів шкіра перші шість місяців потребує нанесення низькоконцентрованих кислот у вигляді поверхневих пілінгів, умивалок з АНА-кислотами. Це відбувається через те, що шкіра “навчається спочатку” проводити процес самовідшелушування.

На сходинці трохи нижче за своєю ефективністю стоять ретиноловий пілінг та пілінг Джеснера.

Ретиноловий пілінг є похідним вітаміну А, а у склад пілінгу Джеснера входить резорцин, який володіє властивостями фенолу. Те, що ретиноловий і Джеснера посідають третє місце означає, що пілінги є ефективними у боротьбі зі старінням шкіри і мають свої переваги при неможливості людини витрачати багато часу на реабілітацію після дермабра’зії, фенолового або трихлороцтового пілінгів.

Механізм дії ретинолової кислоти полягає в регуляції внутрішньоклітинних комунікацій та фізіологічного поділу клітин шкіри. Потрапляючи всередину клітини ретиноїди (синтезовані еквіваленти вітаміну А) взаємодіють з рецепторами клітинного ядра. Завдяки цьому важливі ланки генетичної інформації в клітинах шкіри не втрачають своїх характеристик та протистоять віковим змінам та факторам навколишнього середовища.

Пілінг Джеснера пом’якшує клітини епітелію через вплив на ключовий структурний матеріал людської шкіри – кератин.

Серединні пілінги потребують виконання різноманітних протоколів для кожного випадку. Вони мають меншу ефективність, ніж глибокий, більш болючі ніж поверхневі пілінги, однак результат являє собою надзвичайну активацію синтезу структурних компонентів шкіри, відновлення ії мікроциркуляції, постачання киснем та зменшення “баластних” клітинок, які вже не працюють.

♦ Поверхневі пілінги (саліциловий. гликолевий, молочний, піровиноградний)

Поверхневі пілінги:
-знижують рН (кислотно-основний стан) шкіри і тим самим знижують зростання бактеріальних колоній, які визивають акне;
-знижують зчеплення клітин епідермісу та розгладжують поверхню шкіри;
-нанесення активних інгредієнтів на шкіру після поверхневого пілінгу значно збільшує проникнення таких інгредієнтів до глибини епідермісу та відновлення його структури. Як результат ми відчуваємо зволоженість шкіри при нанесенні розчинів гіалуронової кислоти, освітлення шкіри після пігменторегулюючих препаратів, покращення текстури після пептидного впливу та зменшення проявів почервоніння внаслідок нанесення капіляропротекторів.

Ось такі показники різних видів хімічних шліфовок шкіри. Серед хімічних пілінгів найефективніше працює зі шкірою феноловий пілінг, друге та третє місця посідають ретіноловий та пілінг Джеснера, а такі пілінги, як молочний та саліциловий, кращє працюють для зменшення висипу, покращення текстури шкіри та надання їй свіжості.

Якщо Ви бажаєте зробити пілінг в “Олтерен-естетік”, то треба перше за все визначитися з типом пілінгу, який надасть Вам максимальний можливий результат. Поверхневі пілінги дають кращі результати у поєднанні з біоревіталізацією чи плазмотерапією, які відновлюють шкіру зсередини, а серединні та глибокі пілінги самі по собі є потужними процедурами омолодження та реставрації шкіри. По-друге, Ви можете перейти за посиланням Контакти і записатися на безоплатну консультацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *