Чи можна убрати носогубні складки?

Формується носогубна складка завдяки наступним факторам:

  • нависання скроневого жирового компартменту на носогубну складку,
  • посилення функції м’язів, які тягнуть носогубну складку донизу,
  • зменшення обсягу губ (атрофія),
  • розслаблення м’язів, які підтягують носогубну складку наверх.

В теперішній естетичній медицині поглиблення носогубної складки – це складна проблема. Для її вирішення за остання 100 років створювалися різноманітні методи. І необхідно зауважити, що всі вони мають свої позитивні сторони, хоча і вимагають чималих зусиль: як Ваших особистих так і Вашого лікаря. Але чи працюють вони?

Отже, розберимося чи можна убрати носогубні складки…

1. Нависання жирового компартменту профілактично можна підтримувати вже з 25 років масажами обличчя, шиї та верхньої частини грудної клітини. Це буде стимулювати виведення з жирових клітин застіних речовин та не давати цим клітинам збільшуватися в об’ємі. Також тримати себе в формі допоможуть фейсбілдінг (гімнастика для обличчя) та йога для обличчя.

Показує найкращі результати в молодому віці, коли, на жаль, не всі вважають за потрібне боротися зі старінням. У старшому віці методики масажу та гімнастики працюють вже не так досконало. І, звісно, деякі отримують від них результат і в 50 років, але цей результат відрізняється від того, який можна досягнути спеціалізованими процедурами.

Передача нервового збудження

2. Гіпертонус м’язів, що тягнуть носогубну складку донизу можна усунути лікувальними ін’єкціями ботулотоксину типу А чи хірургічним розсіченням таких м’язів. Ефект: тимчасова чи постійна релаксація м’язів, які “тягнуть носогубну складку донизу”. Дані технології використовуються в комбінації з іншими (нитяний ліфтинг, введення наповнювача). Тому, якщо взяти той самий ботулотоксин, можна впевнено сказати, що самостійно в корекції носогубної складки він не працює.

І в загалі, ін’єкції ботулотоксину у людей після 50 років потрібно виконувати з обережністю, оскільки через зменшення обсягу м’язів препарат може мігрувати в сусідні м’язи і деформувати обличчя. Тому, якщо Ви вирішили звернутися до спеціаліста естетичної сфери, то це неодмінно повинен бути лікар, який знає, як виправити ситуацію, а не медична сестра або фельдшер. А від “не медиків” і взагалі потрібно тікати. 

3. Атрофія шкіряної частини губ відновлюється різноманітними біодеградуючими наповнювачами: зшитою гіалуроновою кислотою чи гідроксіапатитом кальцію. Ефект: візуальне пом’якшення рельєфу носогубної складки. При правильному проведенні процедури остання може виконуватися у різному віці. Але вона працює косвенно, оскільки на саму складку не впливає.

Теж саме ми з впевненістю кажемо і про заповнення носогубної складки.  Візуально вона стає менш глибокою, однак жирові випинання патчів над складкою лише посилюються. Єдине, де може спрацювати введення наповнювачів на користь – це вилична (скуловая) ділянка. Додавши обсягу в вилицях носогубні складки трохи підтягуються до них та розгладжуються.

4. Розтягнення м’язів, які підтягують носогубну складку після 28-30 років можна стримувати мікротоковою терапією. А вже з 22-25 років корисно привчати себе до гімнастики мімічними м’язами. Це справді дієва процедура для м’язів обличчя та саме для носогубної складки. Але пам’ятайте, що необхідно додати спеціалізований догляд за шкірою, оскільки мікротоки з нею не працюють.

5. Першою лінією лікування поглибленої носогубної складки є малоінвазійна нитяна підтяжка.  Виконується вона амбулаторно (без госпіталізації) та здатна підтягнути жирові патчі, які нависають над носогубною складкою та покращити якість шкіри. Ефект: після постановки ниток формується потужний колагеновий каркас, який тягне тканини над носогубною складкою до верху.

Таким чином, ми робимо висновок, що убрати носогубні складки можна. Головне – обирати методи згідно своїх очікувань. Якщо ви бажаєте ефекту радикального, то не варто чекати його після 10 сеансів масажу. Якщо Ви схильні до імпульсивності, то не робіть ін’єкційні процедури заради миттєвого результату – “сьогодні або ніколи”. Покращення зовнішності повинне буте поступове, постійне та усвідомлене.

У нашому центрі косметології та пластичної хірургії “Олтерен-естетік” ми володіємо усіма методами корекції поглибленої носогубної складки, маємо багаторічний досвід та багато пацієнтів, які задоволені результатом. Якщо у Вас є бажання звернутися саме до нас, то можете обрати зручний для Вас спосіб тут.

Не хворійте та будьте красиві!