Програми покращення шкіри

♦ Шкіра з надмірною виробкою шкірного сала (жирна шкіри) 

Для шкіри, яка схильна до жирності, існує велика кількість доглядових професійних програм, здатних контролювати себорегуляцію (виділеняя шкірного сала).  Очищуючі засоби при цьому складаються з природніх емульгаторів, які змиваютьнакоплений на поверхні шкіри себум. Тонік може бути використано або ж для жирної шкіри, або ж для вирішення супутньої проблеми шкіри обличчя (чуттєва шкіра, наприклад). Ексфоліація (пілінг) краще кислотна, оскільки жирна шкірна шкіра схильна до втрати кислого середовища та переходу до лужного.  

Самі ж етапи можуть бути різноманітними. Після описаних вище етапів може виконуватися класичний, пластичний або ж лімфодренажний масаж по масажному крему і концентрату з цинком або прополісом (наприклад). Після легкої стимуляції клітинного обміну за рахунок масажу наноситься маска для регуляції сальних залоз і крем з матуючим ефектом. 

Іншим варіантом може бути введення активного концентрату ультразвуком або ж дезінкрустація. Далі на обличчя наноситься спеціальна маска, по якій проводиться масаж і після чого маска продовжує лежати на обличчі ще 15 хвилин для максимального ефекту. Завершаючий етап, як завжди, нанесення крема з матуючим ефектом. 

І вариантів доглядових програм існує велика кількість. Всі вони корисні і приятні, але щоб розібрати усі потрібно написати книжку. 

♦ Шкіра, якій не вистачає ліпідів (суха шкіра)

На сухій шкірі частіше візуалізуються проблеми купероза, гіперпігментації. У зв’язку з цим головне завдання – наситити таку шкіру та відновити її гідро-ліпідний баланс. Потому для очищення використовуються максимально щадні поверхнево-активні речовини, які не порушують бар’єр шкіри. Тонік використовується з гіалуроновою кислотою або іншими поживними речовинами. Ексфоліюючий етап складається в основному з ензімних пілінгів, які є найбільш м’якими та показані саме для токої шкіри. 

Варіанты подальшого живлення шкіри корисними речовинами схожі з іншими доглядами, але мають деякі нюанси. Це може бути парафінотерапія для обличчя взимку та кріотерапія влітку, нанесення активного концентрату з маслом жожоба, коллагену та еластину. Масаж рекомендован щадний з наступним нанесенням альгінатної маски та крему, який перешкоджає надмірній втраті вологи шкірою.  Для сухої шкіри переважніше нанесення всіх доглядових етапів без додаткового очищення та этапов без дополнительных очищений и застосування води, тобто по типу “бутерброду”.

♦ Комбінована шкіра

Для комбінованої шкіри використовуються спеціальні засоби для очищення, які мають підсушуючий ефект, але без потужних емульгаторів. Тонік може бути використан не один, а два – на кожну зону свій необхідний лосьон. Кислотні пілінги на комбінованій шкірі використовуються рідше, ніж ензимні та механічні, однак все залежить від ситуації. 

Гарні результати показують комбіновані методики, наприклад, проведення ультразвукового пілінгу по жирній частині обличчя та ультразвукове введення поживних інгредієнтів в ділянках сухої шкіри. В зв’язку з важкістю доглядати таку шкіру вдома можуть бути нанесенні відновлюючі пюре з антиоксидантним захистом. По показникам може виконуватися масаж обличчя, шиї та декольте. 

♦ Шкіра з дрібною сіточкою зморшок 

Очищення і тонизація відбуваються по типу шкіри, в залежності чи жирна вона або суха, або ж комбінована. Ексфоліація з використанням гомажа або кислотних лосьонів дає гарні результати в зменшенні глибини зморшок. Активні концентрати с аргирелліном (аналог ботулотоксину) допомагають зменшити прояви динамічної активності м’язів, а високомолекулярна гіалуронова кислота заповнити допоможе зменшити заломи, які виниклі від фотостаріння. 

Можуть бути використанні колагенові листи, які роблять шкіру щільнішою та розправляють дрібну сітку зморшок. Фінішні засоби в таких випадках обираються гелеподібної структури за рахунок їх здатності розгладжувати нерівності. 

♦ Шкіра з ознаками деформаційного птозу

Очищення, тонізація і ексфолаця виконуються тими засобами, які відповідають проблемам шкіри. Однак, ексфоліація більше показана хімічна, ніж механічна та ензимна. 

Для профілактики деформаційного птозу добре працюють апаратні методики у вигляді мікротоків та масажні технології. Добрий класичний масаж обличчя, шиї та декольте в комбінації з укріплюючим шкіру концентратом нададуть м’язам тонусу та покращать овал обличчя та шиї. Наступним етапом є використання гіпсової або іншої моделюючої маски, яка закріпить результат. Тут фінішні засоби також переважно гелеподібної структури для утягнення шкіри та розгладжування носогубних складок. 

В центрі “Олтерен-естетік” м. Краматорська ми проводимо різноманітні доглядові процедури і будемо раді допомогти Вам. Усю інформацію стосовно центра “Олтерен-естетік” Ви можете знайти на нашому сайті. Також Ви можете записатися на безкоштовну консультацію любим зручним для Вас способом в розділі “Контакти“.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія