Автозасмага

До деякого часу засмага не була надто популярною. А почалась сучасна ера прагнення красивої засмаги  влітку 1923, коли Коко Шанель випадково, за необережністю засмагла на сонці. Звичайно, після цього цього всі почали копіювати знаменитого дизайнера і засмага стала новою тенденцією в світовій естетиці.

На жаль не всі можуть собі дозволити повалятися на пляжі і окунутися в теплі сонячні промені. Саме тоді на допомогу приходить “велика” автозасмага! 

♦ Як працює автозасмага на шкірі?

При нанесенні речовини для автозасмаги верхній шар епідермісу забарвлюється за рахунок пігментів, як власне знаходяться в обраному засобі.

Речовина дигидроксиацетон, яка  входить в склад автозасмаг, ввступає в реакцію зі шкірним кератином і виробляється меланоідин. Меланоідин є антиоксидантом, який має схожість з меланином і саме меланоідин надає Вашій шкірі шикарний відтінок натуральної засмаги.

♦ Звідки сяйво?

Також вироники розробили мікрочасточки, які додають шкіри ефект мерехтіння. Такі засоби звуться бронзатами.

♦ Чи безпечно проводити автозасмагу?

Якщо засіб обрано з якісної косметологічної лінії, то автозасмага на Вашій шкірі безпечна.  А високотехнологічне виробництво засобів для професійної автозасмаги мінімізує ризики алергічних реакцій.

У нас в практиці “Олтерен-естетік” використовуються тільки перевірені засоби для автозасмаги від офіціальних представників фармацевтичних і косметологічних компаній.

♦ Як проходить автозасмага?

Автозасмага у нас в центрі естетичної медицини “Олтерен-естетік” проводиться засобами Academie BronzExpress (Академі Бронзекспрес) – це професійна косметика, з якою Ви будете виглядати наче повернулися з відпустки зі свіжою та сяючою шкірою.

  1. Необхідно перед проведенням автозасмаги прийняти вдома душ і добре потерти шкіру мочалкою. Тому планувати процедуру одразу після роботи не варто.
  2. Перед початком одягається спеціальна білизна, яка видається безкоштовно, Вам не потрібно її купувати додатково.
  3. Далі виконується ексфоліація (механічний пілінг) зроговілих клітин на всьому тілі. Наприкінці пілінг повністю  знимається за допомогою рукавички.
  4. Шкіра всього тіла протирається знежирюючим розчином.
  5. Далі через спеціальний пульверізатор наноситься розчин для автозасмаги, який втирається окремою рукавичкою для кожного відтінку. Цей етап може повторюватися декілька раз до отримання бажаного кольору.
  6. Розчин накладається дуже рівномірно і не дає будь яких неприродних смужок, тому приймати душ після нанесення автозасмаги “Академі” не потрібно. Навпаки, після проведення професійної автозасмаги буде краще, якщо наступний після процедури душ Ви приймите близько через 12 годин після.

Уся процедура триває близько 20-ти хвилин. А тримається засмага більше двох тижнів, при цьому сходить засмага рівномірно та поступово.

Протипоказання:

Звісно, у автозасмаги, як і будь-якої іншої процедури, є свої протипоказання: герпес, алергія, пошкодження шкіри, дерматологічні захворювання, вагітність, лактація, тощо. 

Також:

Окрім засмаги, засіб ніжно доглядає за Вашою шкірою: зволожує її, захищає від UV-випромінювання, уповільнює процеси в’янення шкіри.

Вона підійде для будь-якого типу шкіри і для різного типу віку. Може використовуватися в літній час (підкреслює природню засмагу) і взимку, коли так хочеться додати тілу “сонячної краси”.

Таким чином, Ви зможете підтримати Вашу засмагу в цілості до того часу, доки не з’явиться можливість добратися до сонячного пляжу та насолодитися повноцінним відпочинком …

Якщо Ви хочете проконсультуватися або зробити собі автозасмагу, то можете обрати любий зручний для Вас спосіб зв’язку з нами в “Контактах”.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія