Видалення комочків Біша

Видалення жирового тіла щоки, так званих комочків Біша – це хірургічна процедура у Краматорську, призначена для зменшення повноти в щоці. Процедура забезпечує більш стрункі та гладкі щоки, відновлюючи молодий вид обличчя.

♦ Кому показана операція з видалення комочків Біша

Ідеальним кандидатом для видалення жирових відкладень на щоках буде людина з надмірною повнотою в області нижньої щелепи. Пацієнти повинні мати реалістичні хірургічні сподівання, а також мати загалом добре здоров’я. Як чоловіки, так і жінки можуть скористатися процедурою видалення щочного жиру.

♦ Техніка видалення комочків Біша в “Олтерен-естетік”

виконується процедура видалення жирових тіл щок в амбулаторній базі центру на вул. Марії Приймаченко 4. Триває процедура приблизно одну годину від початку до кінця. Амбулаторна хірургія проводиться з місцевим анестетиком. Використання загальної анестезії відбувається в стаціонарі залежно від конкретного пацієнта та ступеня операції.
Спочатку робиться невеликий розріз на 2-4 см довжиною між щокою та яснами, біля другого моляра. Через цей розріз ретельно видаляється достатня кількість жиру для відновлення тонкої скульптури щоки та молодого контуру. Для закриття розрізу використовуються розчинні шви.

♦ Потенційні ризики видалення жирових комочків Біша

Операція з видалення жирових тіл обох щок  вважається безпечною і ефективною. В рідкісних випадках можуть виникати: погане зцілення, кровотеча, рубці та асиметрія. Довіряючи досвідченим лікарям “Олтерен-естетік”, ризик ускладнень буде зменшено до мінімуму.

♦ Відновлення після процедури

Відновлення є відносно безболісним: можуть виникнути лише незначні набряки та синці. Більшість пацієнтів почувається і виглядає досить добре, щоб повернутися на роботу наступного дня. Результати видалення щочного жиру будуть відразу помітні, але, коли набряк повністю пройде, то результати будуть очевидними. Видимі ​​рубці після видалення комочків Біша відсутні оскільки лікарі “Олтерен-естетік” використовують тільки внутрішній (всередині щок) розріз.

Якщо Ви бажаєте записатися на консультацію, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія