Чистка обличчя: безболісно та ефективно

Чистка обличчя – дуже ефективна процедура для покращення якості шкіри та очищення від продуктів життєдіяльності організму. Однак, багато людей бояться її зробити, налякані відгуками знайомих, які невдало обрали для себя спеціаліста та дозволили провести собі неякісну косметичну чистку.

Для того, щоб кожний відвідувач нашого сайту мог відновити правильну уяву про безпечність чистки обличчя наша команда пропонує медичний огляд знань про цю лікувально-естетичну процедуру.

Як же працює процедура чиcтки… Зрозуміти наскільки безпечна чистка обличчя можна тільки вивчивши її механизми:

I. Механізм дії № 1:

⇒ після очищення пор від себуму (шкірного жиру) у людини починається активно продукуватися “новий” жир.

Що робити, щоб не висипало сильніше?

Необхідно обов’язково проводити лікувальні заходи в домашніх умова для зниження рН шкіри і усунення гіперсекреції шкірного жиру. Косметолог “Олтерен-естетік” в м. Краматорськ надасть усі необхідні рекомендації щодо домашнього догляду.

II. Механізм дії № 2:

⇒ надмірне потовиділення або ж брудні руки на обличчі могут спровокувати вторинний висип на обличчі після чистки.

Що робити, щоб не висипало сильніше?

Активно використовувати антисептичні препарати (тобто, знезаражуючі) та не допускати потрапляння забруднень (будь-який пил), поту на обличчя.

III. Механизм дії № 3:

⇒ після комбінованої чистки внаслідок механічної травми можуть з’являтися гіперпігментаційні плями (коричневі плями).

Що робити, щоб не з’являлися коричневі плями?

Не засмагати не менш 7 днів після чистки обличчя.

♦ Як проходить чистка обличчя?

Засоби для чистки обличчя включають різноманітні процедури такі як очищення, ексфоліфція (механічний пілінг або гомаж), тонизація, холодне розпарювання, живлення і захист.

Очищення виконується за допомогою гелів або молочка для зняття макіяжу

Ексфолація (пілінг) як другий етап чистки виконується для зняття зроговілого епітелію. При цьому видаляються мертві клітинки шкіри і стимулюється виработка нових – молодих.

Тонізація обов’язкова, щоб зняти водорозчинні бактерії з обличчя перед процедурою холодного розпарювання.

Безпосередньо само холодне розпарювання виконується шляхом нанесення спеціального гелю на обличчя і покриття його плівкою для ефекту “парника”. Від розпарювання за допомогою гарячого пару вапоризатора естетична спільнота намагається відійти через погіршення стану почервоніння обличчя та більшої візуалізації судинних павучків.

Також холодне розпарювання дозволяє зробити чистку менш болючою через властивості гелів холодного гідрування, які ми використовуємо у своїй практиці. 

Далі виконується ультразвукова чистка з механічною екстракцією чорних цяток та міліумов. При цьому косметолог робить це з максимальною ефективністю при дуже тендітному відношенні до обличчя кожного пацієнта за допомогою спеціальних професійних маніпуляцій.

Альгінатні маски після очищення пор допомагають зняти жирність шкіри, зменшити пори після їх відкриття розпарюванням і зробити шкіру гладенькою.

Як фінішні засоби для нормальної та сухої шкіри обличчя використовуються живильні крема. А для жирної шкіри обличчя більше підходять крема зволожуючі з ефектом матування.

♦ Як доглядати за обличчям після чистки

  • Не наносити хімічних засобів (кислот, спиртовмісних розчинів) напротязі 2 тижнів після чистки.
  • Не наносити мазів на ділянки, де проводилась чистка. Мазі забивають пори і абсолютно протипоказані після чистки обличчя.
  • Не торкатися обличчя брудними руками.
  • Не відвідувати соляріїв впродовж 7 днів після чистки.
  • Не відвідувати саун та бань 3 дні після чистки.
  • Повністю виконувати усі призначення косметолога “Олтерен-естетік”.

Команда “Олтерен-естетік” розуміє наскільки важливо для кожної людини виглядати естетично та бути соціально активними. Саме тому ми обіцяємо, що косметичні чистки в нашому центрі мають лікувальний ефект з мінімальними строками реабілітації. 

Якщо Ви хочете зробити чистку обличчя в “Олтерен-естетік”, то в’язатися з нами Ви можете будь-яким зручним Вам способом в розділі “Контакти”. Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія