Дермабразія, глибокий механічний пілінг

♦ Що таке дермабразія

Дермабразія – процедура відновлення шкіри, яка виконується пристроєм, що швидко обертається і знімає верхні шари шкіри. Після дермабразії шкіра, яка виростає замість знятої зазвичай гладенька і молода.
Дермабразія може зменшити вигляд ліній обличчя та поліпшити вигляд шрамів, таких як шрами після акне. Дермабразію можна проводити окремо або в комбінації з іншими косметичними процедурами. 

♦ Показники до дермабразії

 • Шрами від вугрів, хірургії або травм.
 • Тонкі зморшки, особливо навколо рота.
 • Пошкоджена сонцем шкіра, включаючи вікові плями.
 • Татуювання.
 • Нерівномірний тон шкіри.
 • Набряк і почервоніння носа (ринофіми).
 • Потенційно передракові шкірні плями (актинічні кератози).

♦ Дермабразійне обладнання

Дермабразія – це хірургічна процедура, в якій використовується механізований ручний інструмент, який нагадує свердло стоматолога. Інструмент має абразивну кінцеву деталь, таку як зубчасте металеве колесо, алмазну плівку або дротяну щітку. Фрези мають різноманітні форми, розміри та сорти грубості. Лікар рухає колесо, що швидко обертається по поверхні шраму, завдяки чому знімаються верхні шари шкіри.

Підготовка до дермабразії в “Олтерен-естетік”

Перш ніж Ви зможете скористатися процедурою дермабразії, лікар буде мати повну історію хвороби і буде ретельно вивчати пошкодження шкіри або її дефекти. Будьте готові відповісти на питання про поточні та минулі захворювання, а також про будь-які ліки, які Ви приймаєте чи нещодавно прийшли, а також про будь-які косметичні процедури, які Ви мали в минулому.

2. Лікар визначить наступні фактори:

– тип шкіри – оскільки зміна кольору шкіри в післяопераційному періоді може бути проблемою з усіма типами шкіри;

– тенденцію до формування келоїдів (родовищ фіброзної тканини) або гіпертрофічних рубців;

– чи загрожує Вам активна інфекція герпесу;

– чи є у Вас будь які активні захворювання шкіри обличчя, такі як вугри, розацеа та дерматит – вони можуть спалахнути після дермабразії;

– наявність недавньої терапії ізотретиноином (вітамін А). Оскільки він може призвести до затримки зцілення та шрамів, дермабразію слід відкласти на 6-12 місяців;

– лікар розповість Вам про процедуру, можливі ризики та ускладнення і які результати можна реально очікувати. Фотографії, як правило, проводяться до та після операції, щоб допомогти оцінити ступінь поліпшення.

3. Перестати палити. Якщо Ви палите, лікар “Олтерен-естетік” може попросити вас припинити курити протягом тижня або двох до та після дермабразії. Куріння зменшує кровообіг у шкірі і може сповільнити процес загоєння.

♦ Процедура дермабразії в “Олтерен-естетік”

 1. Дермабразія може вимагати стаціонарного лікування або це може бути зроблено як амбулаторна процедура при лікуванні лікаря.
 2. Дермабразія, як правило, виконується в амбулаторній процедурній кімнаті. Однак, якщо обсяг роботи великий, дермабразія може бути виконана у лікарні.
 3. Під час дермабразії Ваша шкіра буде знеболюється анестетиками. Ви також можете взяти заспокійливий засіб або отримати загальний анестетик, залежно від ступеня Вашого лікування
 4.  Седативні ліки можуть бути використані для індукції заспокійливого ефекту до та після операції.
 5. Перед процедурою член нашої медичної служби очистить Ваше обличчя, захистить очі та позначить ділянки для лікування.
 6. Процедура починається з ретельної очистки ділянки, яку слід “шліфувати” антисептичним агентом.
 7. Після цього лікар  “Олтерен-естетік” обережно маневрує інструментом над необхідною площею, щоб ретельно видалити шари шкіри, доки не буде досягнуто бажаного рівня, що зробить шрам або зморшку менш помітними.
 8. Для невеликих ділянок процедура може тривати лише кілька хвилин. Для більших ділянок процедура може тривати 1-2 години до повного виконання. Ви маєте можливість приймати заспокійливу засіб або отримувати загальний наркоз, залежно від ступеня Вашого лікування.

♦ Догляд після дермабразії

 • Після процедури оброблена шкіра буде червоною, роздутою та ніжною.
 • Зазвичай застосовується компрес або спеціальна підкладка, яка зменшує будь-які поколювання, печіння та прискорення загоєння.
 • Інструкції щодо догляду за раною доки нова шкіра не почне рости будуть надані. Це зазвичай займає 7-10 днів. Обличчя може свербіти, коли нова шкіра зростає і може бути трохи роздутою, чутливою та яскраво-рожевою протягом декількох тижнів після дермабразії. Обличчя ні в якому разі не можна травмувати.
 • Поінформуйте свого лікаря про будь-які зміни у вашому стані – це може бути початком інфекції.
 • Набряк і почервоніння повинні зменшитись через кілька днів. Постійна почервоніння області може бути ознакою утворення рубців, тому негайно зв’яжіться з вашим лікарем.
 • Продовжуйте антивірусні препарати протягом декількох днів після формування нової шкіри.
 • Щоб уникнути пігментації після того, як нова шкіра загоїться, тримайте її поза сонцем і застосовуйте сонцезахисний крем із широким спектром щодня протягом щонайменше 3 місяців після дермабразії. Навіть сонце через віконне скло може сприяти небажаній пігментації.
 • Кірка утворюються на поверхні обробленої шкіри коли шкіра починає загоюватися.
 • Для полегшення болю після процедури Ваш лікар може призначати протизапальну терапію або рекомендувати знеболюючі засоби.
 • Ви можете віддати перевагу залишатися вдома, поки ви проходите реабілітацію після дермабразії, хоча зазвичай Ви можете повернутися до роботи через два тижні.
 • Тримайте оброблені зони подалі від хлорованої води басейну протягом принаймні чотирьох тижнів.
 • Лікар може рекомендувати уникати активних видів спорту – особливо тих, що пов’язані з м’ячем – протягом чотирьох-шести тижнів.

Після того як нова шкіра повністю покроє оброблену ділянку, Ви можете використовувати косметику для приховування почервоніння.

♦ Результати

Після дермабразії Ваша нова шкіра буде чутливою і червоною. Набряки почнуть зменшуватися протягом декількох днів, але можуть тривати кілька тижнів або навіть місяців. Рожевість вашої шкіри, ймовірно, займе близько трьох місяців до того як зникнути.
Як тільки лікувальна ділянка починає зцілюватися, ви помітите наскільки ровною та збабливішою стає ваша шкіра.

Якщо Ви бажаєте записатися на консультацію, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія