Чому не завжди після вагітності допомагає прес?

Під час вагітності м’язи передньої брюшної стінки розтягуються. Розтягується разом з м’язами й апоневроз. Апоневроз – це сухожилля, яким м’язи животу кріпляться до кісток та зв’язуються між собою по серединній лінії. Складається апоневроз зі сполучної тканини.

Але ж чому не у всіх виходить повернути форму животу, яка була до пологів?

Тому що приблизно у 20% всіх жінок є слабкість сполучної тканини, яку ми можемо спостерігати не лише в обвислому животі, а й в розтяжках, яка з’являються при найменших коливаннях ваги. І в таких випадках ніякий прес може не допомогти, тому що в апоневрозі прямих м’язів животу немає клітин, які відповідають за скорочення. Переважна більшість клітин в апоневрозі – це фіброцити – кінцева форма розвитку фібробластів з низким рівнем синтетичних можливостей. До речі, з тієї ж самої причини виникають і грижи білої (серединної) лінії животу.

Але все вишенаписане ніяк не стверджує, що спорт можна кидати! Спорт – це добрий метаболізм, викидання ендорфінів та довголіття. Та й доки не накачаєш м’язи та не висушиш жирок, то й не зрозумієш: чи слабкість це апоневрозу чи “некорректний” спосіб життя.

А слабкість апоневрозу допоможе подолати підтяжка животу, яка робиться для зведення м’язів передньої брюшної стінки. І, якщо Ви хочете отримати консультацію стосовно цієї операції, то можете зв’язатися з нами будь-яким зручним методом у “Контактах”

Автор: Анастасія Чистякова

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *