Різниця між лазером та фотоепілятором

Спочатку розберемося “хто є хто”…

Діодний лазер працює за допомогою світлодіодів (LED) та їх електромагнітного випромінювання, тобто фізичної основи. Лазерний діодний апарат використовує довжину хвилі 808 нм (монохроматичний спектр).

Фотоепілятор (IPL – інтенсивне імпульсне світло) працює за допомогою ізотопів у ксенонових лампах, тобто за допомогою хімічної основи. В фотоепіляторах змінюються фільтри від 400 до 1200 нм (поліхроматичний спектр). Синоними та похідні фотоепіляції: ELOS, E-light — интенсивне імпульсне світло + радіохвилі.

Далі зрозуміємо характеристики…

Два метода працюють, однак за різними показниками. В діодних апаратах вбудовано з самого початку вбудовано більше потужність та більшу щільність енергії. Для приклада подивимося на скріншот нижче. Приклад узятий з першого ліпшого в мережі апарату, який має дві маніпули — діодна маніпула й фотоманіпула (IPL/ELOS). 

Як бачимо потужність фотоепіляторної технології (IPL/ELOS) нижче діодної. 

Заключення…

Діодный лазер значно потужніше за своїми технічними показниками, ніж фотоепілятори в усіх своїх комбінаціях. Саме тому діодний апарат є “золотим стандартом” у видаленні небажаного волосся і в зв’язку з цим він обран нашим центром. 

3 коментарі до “Різниця між лазером та фотоепілятором”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *