Підтяжка сідниць, глютеопластика

♦ Глютеопластика (підтяжка сідниць) в Краматорську

Основним способом затягування шкіри навколосідничних ділянок в “Олтерен-естетік” є підйом і видалення зайвої тканини. Це й називається глютеопластика або підтяжка сідниць. 

Втрата еластичності шкіри в ділянці сідниць та у верхньому відділі стегон є проблемою, яка виявляється при збільшенні віку або після значної втрати ваги. Пацієнти з різноманітними порушеннями виробітки колагену та еластину можуть також мати ненормальну слабкість шкіри.

♦ Кандидати на глютеопластику

Чоловіки та жінки з середньою або сильною схильністю до втрати тонусу шкіри стегон. Також люди зі швидкою втратою ваги від баріатричної хірургії або дієти. Звісно кандидати мають знаходитися у здоровому стані.

Як проходить процедура в “Олтерен-естетік”:

1. Підтяжка сідниць зазвичай виконується в акредитованому хірургічному закладі.
2. Операція, як правило, виконується під загальною анестезією.

3. Якщо присутній надлишок жиру, то в ділянці стегна може проводитися ліпосакція.
4. Релаксована шкіра піднімається до нової позиції за допомогою внутрішніх швів.
5. Надлишок шкіри видаляється і розріз закривається швами. Дренажі часто використовуються для зменшення шару збору рідини під підвищеною тканиною
6. Еластичний стискаючий одяг використовується відразу після операції. Зазвичай його носять 3-4 тижні

♦ Період реабілітації після глютеопластики

  • Первинне відновлення відбувається протягом ночі в лікарні.
  • Бандаж може носитись на протязі 3-4 тижнів.
  • Синці, набряки та ділянки оніміння є нормальними в  післяопераційному періоді і для їх вирішення можуть знадобитися кілька тижнів.
  • Може знадобитися лежати на животі, а не на спині протягом перших декількох тижнів.
  • Зовнішні шви видаляються протягом 2 тижнів.
  • Дренажі зазвичай видаляються протягом 7 днів після процедури.

♦ Ризики

Всі хірургічні процедури мають деякий ступінь ризику. Часом спостерігаються незначні ускладнення, які не впливають на результат. Найважливіші ускладнення, такі як слабкість ніг і важка інфекція, зустрічаються рідко. При помічені таких поблеми, як значна асиметрія, біль, набряки, почервоніння або сильні синці, слід негайно привернути увагу хірурга, який виконував операцію.

Якщо Ви бажаєте записатися на консультацію, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія