Поверхнево-серединний пілінг обличчя

Пілінги в можно розділити на чотири категорії: поверхневі, поверхнево-серединні, серединні і глибокі. В цій статті ми розглянемо суть поверхнево-серединних, оскільки вони найбільш розповсюджені в повсякденному житті. Поверхнево-серединні пілінги (Джесснера, ТСА 15% и др.) добре розчинні в маслі, здатні глибоко проникати та видаляти шкірне сало разом з продуктами життєдіяльності шкіри та бактеріями. 

На відміну від поверхневих пілінгів поверхнево-серединні проникають глибше в шкіру. Якщо поверхневі доходять до середини епідермісу, то поверхнево-серединні можуть проникати до базальної мембрани (на картинці нижче – базальний шар), тобто перехода епідермісу в дерму.

Поверхнево-серединні пілінги не несуть небезпеки для пацієнтів у вигляді гіперосвітлення шкіри. Тому, як і поверхневі пілінги, можуть бути виконані на всіх типах обличчя (I-IV по Фітцпатрику), включаючи і темну шкіру.

♦ Яка шкіра підходить для поверхнево-серединного пілінгу

  • шкіра без розацеа, судинніх павучків;
  • відносно щільна шкіра, тому що на тонкій шкірі частіше немає очікуваного результату від поверхнево-серединних пілінгів;
  • шкіра з проявами пігментацій, вікових плям;
  • шкіра з дрібною сіточкою зморшок;
  • також необхідна відсутність загострення у Вас будь-яких хронічних хвороб, в тому числі і шкірних.

♦ Эффекти поверхнево-серединних пілінгів

Ексфоліація – розривая зв’язок між поверхневими шарами епідермісу пілінги вирівнюють поверхню шкіри. Кислоти виступають як дестабілізуючі засоби для білків клітин. Білки від цього втрачають свою форму і клітини відшулушуються. 

Клітинне оновлення – після активациї медіаторів запалення внаслідок пілінгового пошкодження шкіри  запускаються процеси самовідновлення. Здорові клітини заповнюють місце відшелушившихся і внаслідок цього колір обличчя виглядає більш однотонним та ніжним.

Мінімальна запальна реакція – вона не завдає тривалого реабілітаційного періоду і якихось ускладнень. Поверхнево-серединні пілінги для здорової шкіри можуть бути виконані на вихідних, а перший день наступного робочого тижня людина може повністю проявляти соціальну активність.

В центрі косметології та пластичної хірургії “Олтерен-естетік” ми використовуємо такі розчини, як трихлороцтовий, пілінг Джеснера та інші модифіковані пілінги, в склад яких входять декілька кислот (наприклад: азелаїнова 20%, фітинова 6%, резорцин 10%). Трихлороцтова кислота для поверхнево-серединного пілінгу використовується 15%-вої концентрації, в той час як для проведення серединного пилингу у нас використовується 25%-35% кислота.

Пілінг в “Олтерен-естетік”

Якщо Ви бажаєте записатися на безкоштовну консультацію  або на процедуру, то можете перейти до розділу “Контакти” і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з “Акціями” і “Цінами”, дізнатися “Про нас”,  прочитати новеньке в нашому “Блозі” та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія