Лікування вугрового висипу у дерматолога

Проблема висипу (акне), починаючись ще з юнацького віку, не дає спокою значній кількості людей. Лікування будь-яких форм вугрового висипу в Краматорську можливо за допомогою майже усіх способів, які існують у сучасній медицини і вони доступні для Вас у центрі лікувальної естетики та малоінвазійної пластичної хірургії “Олтерен-естетік”.

♦ Природа вугрового висипу

⇒ спадковість: аномальна диференціація клітин шкіри (саме кератиноцитів) призводить до їх посиленої когезивності (зліпання) та погіршення евакуації шкірного сала на поверхню;

⇒ гормональний вплив: андрогени (чоловічі гормони) стимулюють сальні залози, викликають їх гіпертрофію та надлишок шкірного сала;

⇒ колонізація Пропіонбактерій акне: ці грампозитивні бактерії стимулюють продуціювання запальних медіаторів та ліпаз. Хоча кількість цих бактерій частіше не корелює з важкістю акне;

⇒ імунна складова розвитку акне: порушення імунної відповіді клітин шкіри у відповідь на колонізацію бактерій демонструють високу схильність до затягування проблеми акне через посилене запалення та порушену виробітку антител до Пропіонбактерій акне.

Проблема акне є многофакторною і усі наведені патогенетичні ланки грають важливу роль у захисті людини від значної кількості патогенів і появи вугревого висипу.

♦ При вугровому висипі можна:

  • вмиватися кислотовмісними засобами для обличчя та тіла;
  • використовувати розчавлену таблетку саліцілової кислоти замість пудри;

♦ Не можна при вугровому висипу:

  • наносити спиртовмісні засоби та безпосередньо сам спирт – вони скорочують устя фолікулів та погіршують відтік шкірного сала з них;
  • наносити тонуючі засоби. Це не легко, однак обов’язково. Тонуючі засоби блокують евакуацю секрету залоз (шкірного сала) і це додатковий шлях для переходу запалення в ще більш довготривалу фазу. А це загрожує рубцями та застійними плямами навіть після усунення висипу.

♦ Як проходить лікування в “Олтерен-естетік” 

  1. У перший візит дерматолог “Олтерен-естетік” проводить огляд проблемних ділянок та збирає повні дані Вашої історії хвороби.
  2. Після огляду проводяться додаткові лабораторні дослідження.
  3. Деякі дослідження вимагають трохи більше часу, тому Вам призначається дата наступного візиту.
  4. До наступного Вашої зустрічі з лікарем призначається підтримуюча терапія, якщо в цьому є необхідність (можливо Ваш догляд за проблемними ділянками задовільнить доктора до призначення лікування).
  5. Після виконання усіх досліджень лікар-дерматолог призначає необхідне лікування. Воно може бути медикаментозним або фізіотерапевтичним. Звертаємо увагу, що такі серйозні напрямки  лікування, як прийом системних ретиноїдів, вимагають постійного нагляду лікаря-дерматолога і повної Вашої готовності довести лікування до кінця.

Якщо Ви хочете записатися на консультацію з подальшим призначення лікування в “Олтерен-естетік”, то можете перейти до розділу “Контакти” і обрати зручний спосіб зв’язку з нами. Однак, пам’ятайте, що лікування висипу – це гра в довгу і необхідно набратися терпіння.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік” 

Косметологія і пластична хірургія