Мезотерапія для схуднення

Целюліт– це клініко-естетичне захворювання, яке має вплив на більшість жінок.

І це  проблема не лише жирової клітковини як вважає більшість! З целюлітом власне шкіра та жирова тканина підвергаються змінам, які не кращим чином позначаються на стані здоров’я. Через погіршення току в кровоносних та лімфатичних судинах з’являється затвердіння оболонок клітин  (фіброз) та внаслідок цього відбуваються дегенеративні явища шкіри та підшкірної жирової клітковини. Як результат з’являються метаболічні порушення в організмі та знижується рівень здоров’я та якість життя.

Целюліт має різноманітні медичні терміни:

 • нодулярний ліпосклероз,
 • склеро-фібро-набрякова паннікулопатія,
 • гіноїдна ліподістрофія та інші.

Але більш популярним поняттям нині є “целюліт”, тому будемо використовувати його.

♦ Лікування целюліту в Краматорську

Первинний огляд досвідченого спеціаліста “Олтерен-естетик” та призначення лікування допоможе Вам почати долати метаболічні порушення проблемних ділянок та організму взагалі. Перший візит займає одну годину часу та має на увазі декілька Ваших повторних візитів. Тому, якщо Вам необхідне вирішення проблеми целюліту і підтримка Вас у лікуванні, то шлях, який пропонує “Олтерен-естетік” – те, що Вам потрібно.

I. По-перше, в “Олтерен-естетік” визначається через які шляхи в першу чергу у Вас з’являється целюліт:

 • гіподинамічний шлях (недостаток фізичної активності);
 • булемічний шлях (переїдання);
 • гормональний шлях;
 • температурний шлях.

II. По-друге корегуються причини, які провокують захворювання “целюліт”.

III. Разом із цим збалансовується режим дня та харчування: фізичні навантаження потрібні, як щоденне прийняття душа, а добрий раціон, як щоденна чистка зубів.

IV. Для покращення роботи шкіри та підшкірно-жирової клітковини ділянок, вражених целюлітом, в центрі “Олтерен-естетик” проводяться процедури лімфодренажно-жироспалюючої мезотерапії. Сеанси проводяться без відриву від Вашого графіку роботи і мають позитивний ефект у комплексному лікуванні набрякової форми целюліту.

♦ Підготовка до лікування цілюліту за допомогою мезотерапії:

1. Вам необхідно привчити свій організм випивати необхідну кількість води за добу (0,35л на кожен кілограм ваги Вашого тіла). Як правило, на це уходить приблизно один місяць щоденної праці над собою. Вода обов’язкова для гарного лімфодренажу.

2. Потрібно почати аеробні фізичні навантаження. Вони повинні бути постійними та достатньо важкими для того, щоб спалювати жир. Річ у тому, що у підлітковому віці людський організм уповільнює активне спалювання калорій. Організм перестає рости і з’являються калорії, які не утилізуються, а починають відкладатися на стегнах, животі та інших проблемних ділянках. Щоб спалити кілограми зайвого жиру потрібні виснажуючі аеробні навантаження. Тому активний спорт є необхідною вимогою перш ніж почати сеанси мезотерапії. Пам’ятайте: мезотерапія не працює, коли вона одна!

3. Не приймати препаратів, які не узгоджені з лікарем “Олтерен-естетик”.

4. У день процедури зранку прийняти душ. На шкіру тієї ділянки, де будуть виконуватися ін’єкції не наносити крема.

5. Взяти з собою заздалегідь випрані речі (колготи, штани, кофта; під вовняні светри потрібно одягати майку із бавовни, щоб ворсинки не контактували з місцями ін’єкцій). Після процедури не можна одягати речі, які не свіжовипрані.

♦ Алгоритм процедури лімфодренажно-жироспалюючої мезотерапії:
1. Заповнення Вашої лікувально-життєвої історій:

1) Ви повинні розповісти чи була у Вас ліпосакція або жироспалюючі ін’єкції, прийом естогенів чи кортикостероїдів. Їх результат на момент огляду лікарем;
2) важливо розповісти чи тепло Ви одягаєтесь. Холод провокує спазм артеріол і порушує постачання тканин – з’являється перша стадія целюліту “навколокапілярна”. На цій стадії не візуалізується якихось змін, але вона швидко переходить у наступну – набрякову. Через капіляри рідина виходить у тканини і проступають перші явища целюліту: “апельсинова корка” чи матрацна поверхня шкіри. Тому інформація про Ваш одяг в прохолодні часу року дуже важлива для лікаря, щоб знати з чим прийдеться зіштовхнутися;
3) найважливіше розповісти про фізичну активність і кількість їжі, яку з’їдаєте за день: детально і чесно;
4) далі лікар Вас огляне та зробить свій висновок у вигляді діагнозу.

2. Далі Ви з лікарем зможете визначитися який тип лікування вам підійде.

3. Якщо одразу можна буде перейти до сеансу мезотерапії, то після обробки Вашої шкіри анестетиками та обеззаражуючими розчинами у першу чергу виконуються лімфодренажний етап, у другу – дефіброзуючий та протинабряковий етап. Лімфодренажний етап  полягає у внутрішньошкірних ін’єкціях препаратів, які покращують рух лімфи по судинах і покращують виведення продуктів життєдіяльності через сечову систему та залози зовнішньої секркеції. Дефіброзуючий етап являє собою введення спеціальних препаратів у підшкірно-жирову клітковину з метою усунення затвердіння оболонок клітин і покращення відтоку жиру із жирових клітин.

4. Шкіра до та після кожної ін’єкції обов’язково обробляється антисептиками (частіше це хлоргексидин).

5. Після процедури Ви одягаєте чистий одяг та можете продовжити, наприклад, працювати чи піти додому.

♦ Післяпроцедурний догляд

 • Не наносити нічого на шкіру, де відбувалися ін’єкції.
 • Заняття спортом розглядаються суворо індивідуально: хтось може займатися спортом виконуючи певні умови, комусь – вони абсолютно протипоказані у період реабілітації.
 • Через дві доби рекомендується робити самомасаж антицелюлітними масажерами.
 • Три доби не можна відвідувати сауни, бані, басейни, масажні кабінети.
 • Зменшити прийом кави до одного разу на день. Кава є потужним стимулятором метаболізму, але якщо пити його чашку за чашкою це провокує затримку рідини в організмі.
 • Через чотири доби можете почати лужні ванни: 200 грамів соди розвести у літрі гарячої води та влити в ванну. Ефект: посилення лімфодренажу, активація жироспалювання через збудження β-адренорецепторів на оболонках жирових клітин.
 • Після прийняття ванни потрібно зробити сильний масаж, щоб посилити лімфодренаж (рекомендовано це робити ручними масажерами, а не власно руками). 

Якщо Ви бажаєте записатися на безкоштовну консультацію  або на процедуру, то можете перейти до розділу “Контакти” і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія