Ліпосакція

Анастасія Чистякова, хірург, керівник “Олтерен-естетік”, асистент кафедри хірургії ДонНМУ:

“Ліпосакція – це хірургічне втручання, в якому тонкі канюлі вводять у підшкірно-жирову клітковину і відсмоктують спеціальним апаратом зайвий жир. Це призводить до видалення жирових клітин і поліпшення форми тіла. 

♦ Області тіла, які найчастіше лікуються ліпосакцією

  • Стегна
  • Верхні частини рук
  • Шия
  • Сідниці
  • Коліна

Хто гарний кандидат?

Ми рекомендуємо проводити ліпосакцію після встановлення стабільної ваги. Звичайно, необхідна повна відсутність захворювань у стадії загострення.

На консультації

Дуже важливо, щоб Ви знаходилися у зручній, стабільній вазі, перш ніж робити ліпосакцію. В іншому випадку після позитивного результату від операцій втрачається мотивація до дієти та фізичних вправ. Тоді через час повертається зайва вага, локальні жирові відкладення, що призводить до непривабливого випирання жиру в нових областях. Тому важливо розповісти лікарю “Олтерен-естетік” про динаміку Вашої ваги за останній рік.

Після повної оцінки стану здоров’я можуть бути рекомендовані додаткові дослідження та буде обрана планована дата операції.

♦ Безпека та ризики:

1. У короткостроковій перспективі ризики є тими, що характерні для хірургічного втручання, і, як правило, пропорційні кількості оброблених ділянок одночасно.

2. У довгостроковій перспективі ризик до повернення обсягу жиру через недотримання дієти та фізичних вправ.

♦ Відновлювальний період після ліпосакції в “Олтерен-естетік”

  • Ліпосакція дозволяє майже негайно повернутись до більшості щоденних зайнять, а програми вправ поможуть відновитися протягом двох тижнів.
  • Одяг для стиснення (бандаж) часто рекомендується, щоб забезпечити комфорт і, можливо, ефект під час процесу загоєння.
  • Ранні результати очевидні протягом трьох тижнів (іноді раніше, залежно від набряку).

Якщо Ви бажаєте записатися на консультацію, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія