Ниткове збільшення губ

Для корекції та збільшення губ використовують два безопераційних метода: введення гіалуронової кислоти та введення ниток.

♦ Ниткова корекция

Підходить для людей з вузькими губами, коли наповнення гелем не надасть гарного результату і може створити вигляд штучної “накачаности”.

Сутність ниткового збільшеності полягає в введенні двох ниток в білий валик губ (фіолетові лінії на фото нижче):

За рахунок ниток губи стають більш пухкішими та виглядають повністю природньо. Результат тримається не менш двох років. При цьому ця процедура не виключає використання філлерів. Вони можуть бути використані для додаткового зволоження, “розпушування” або ж для надання обсягу для сформованих нитками контурів губ. 

Процедура проводиться під місцевою ін’єкційною анестезією в умовах стерильності. 

Вартість двох ниток складає 5 300 грн. Однак, в період до 10 серпня 2019 діє знижка “-40%” і дві нитки будуть Вам коштувати 3 180 грн.

Нижче показан результат введення ниток в губи:

Якщо Ви хочете проконсультуватися та виконати ниткову підтяжку губ, то можете обрати будь-який зручний для Вас спосіб зв’язку з нами в “Контактах”.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія