Маммопластика, корекція форми грудей

Збільшення грудей, що також називається аугментаційна маммопластика, є хірургічною процедурою, яка використовує імпланти, щоб змінити розмір та форму грудей. Імплантати молочної залози можуть бути використані для створення повних грудей або для відновлення обсягу, спричиненого втратою ваги, вагітністю або старінням. Імплантати молочної залози також можуть бути використані для корекції грудної асиметрії та для реконструкції після раку молочної залози.

Чистякова Анастасія Миколаївна – пластичний хірург, асистент кафедри реконструктивно-відновлювальної хірургії Донецького національного медичного університету, керівник “Олтерен-естетік”

Який імплант вибрати

У своїй практиці, я здебільшого працюю з німецькими імплантами Polytech та американськими імплантами Motiva.

Працюю як з каплеподібними імплантами так і з круглими та Ergonomix-формами. Імпланти кожної фірми мають свої відмінні особливості та підбираються в кожному окремому випадку індивідуально після усіх необхідних вимірів, проведених особисто мною.

Motiva Anatomical TrueFixation™ (зразковий екземпляр)
Polytech Microthane® (зразковий екземпляр)

♦ Як підготуватися до маммопластики

  • Залежно від стану Вашого здоров’я, Вам буде запропоновано здати лабораторні аналізи та пройти інструментальні дослідження до операції.
  • Тютюнова продукція погіршує здатність вашого організму лікуватись. Вам буде запропоновано припинити курити протягом 6 тижнів до будь-якої операції. Нікотиновмісні жувальні гумки та інші засоби для того, щоб кинути палити, також протипоказані.
  • Необхідно уникати препаратів аспірину та протизапальних та антибактеріальних препаратів.

♦ Де виконуються розрізи

Найбільш частий розріз я виконую під груддю, вздовж складки грудей. Розріз вздовж ареоли (пігментовану область навколо соска) виконую при необхідності виконання одномоментної підтяжки та збільшення грудей.

Як проходить післяопераційний період:

1. Після операції можна відчувати деяку болю, набряк і, можливо, тимчасові місцеві зміни чутливості.

2. Ви можете розраховувати на повернення до роботи протягом від кількох днів до тижня після операції залежно від Вашої професії. 

3. Кінцевий результат після постановки імплантів ми оцінюємо приблизно через 3-6 місяців, коли уходять явища післяопераційного лимфостазу.

♦ Де будуть стояти імплант

Імпланти розташовую під грудними м’язами або безпосередньо під молочними залозами. Це залежить від анатомічних особливостей кожної пацієнтки та обраної  тактики.

♦ Яка анестезія зазвичай виконується

Маммопластика, як правило, виконується під загальною анестезією для оптимального комфорту та результату. 

♦ Які є ризики  у операції

Ризики включають капсульну контрактуру, яка може вимагати хірургічного втручання для вивільнення рубця та/або видалення імплантату. Однак, усі пацієнти, які виконують у мене збільшення грудей отримують необхідне лікування після операції для профілактики формування грубого рубцю навколо імплантів і мінімізації явищ контрактури.

Порушення чутливості шкіри проходить приблизно через 6-12 місяців.

Якщо Ви бажаєте записатися до мене на консультацію, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з і мною.

Також на цьому сайті Ви можете ознайомитися з цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в блозі та ще багато цікавого в меню сайта.

Завжди рада допомогти Вам!

З повагою, Анастасія Чистякова та команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія