Масаж обличчя, шиї та верхньої частини грудної клітини

Масаж обличчя в Краматорську в “Олтерен-естетік”

Це приємне проведення часу та лікування втомленого виразу обличчя. Масажі впливають на м’язові структури обличчя, шиї та декольте, покращують  їх функцію та роблять людське обличчя розслабленим та більш підтягнутим. 

♦ Які бувають масажі обличчя?

Класичний

Пластичний

Масаж по Жаке

Лімфодренажний масаж

♦ Як проводиться класичний масаж обличчя, шиї та декольте в “Олтерен-естетік”

1. Ви будете лежати у косметологічному кріслі, в якому буде зручно і Ви зможете розслабитися. Далі відбувається очищення шкіри молочком чи гелем у залежності від типу шкіри.

2. Тонизація шкіри.

3. Ексфоліація (механічний пілінг, гоммаж)

4. Нанесення активного концентрату по типу шкіри

5. Нанесення масажного крему та виконання безпосередньо масажу. Він складається з чотирьох етапів: погладжування, розтирання, щипкових рухів та етапу завершального розслаблення. Масаж триває не менше 25 хвилин.

6. Після масажу наноситься крем по типу шкіри.

♦ Скільки необхідно сеансів масажу обличчя шиї та декольте?

Як правило, для інтенсивного курсу достатньо 10 сеансів: один сеанс раз у сім днів. Далі можна перейти у підтримуючий режим, який складає один сеанс на місяць.

♦ Чи безпечні масажі обличчя, шиї та декольте?

В “Олтерен-естетік” масажі цілком безпечні, тому що виконуються кваліфікованими лікарями з абсолютним розумінням усіх фізіологічних норм масажу і відмінним знанням анатомії людини.

Якщо Ви бажаєте записатися на безкоштовну консультацію  або на процедуру, то можете перейти до розділу “Контакти” і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік” 

Косметологія і пластична хірургія