Мезоролер для обличчя

Дермароллер (мезороллер) – це один з новітніх методів в косметології, що застосовується для ефективного омолодження та оздоровлення шкіри. Дермароллер – це інструмент мікрогольчатої терапії, який доставляє активні поживні речовини в шкіру. Від нього не залишається тих синців, які супроводжують людину після класичної мезотерапії та біоревіталізації. І, якщо Вам потрібно бути постійно соціально активною людину і гарно виглядати, то цей варіант саме для Вас.

Як працює дермароллер?

На ролику знаходяться голки невеличкого розміру, які при проведенні по шкірі роблять мікропроколи до 1,5 міліметрів. Такий розмір мають голки для професійного використання на обличчі. Для використання в домашніх умовах використовуються роллери з розміром голок 0,5 міліметрів. Самі голки виготовляються зі сталі і є дуже міцними.

Мікропроколи:

 • стимулюють регенерацію клітин за рахунок вивільнення факторів росту після травми
 • сприяють вирівнянню рельєфу шкіри та покращенню її пружності
 • підтягують дряблу шкіру
 • зменшують розтяжки
 • освітлюють пігментацію.

Не підлягають обробці: червона кайма губ, ареола грудей, слизові оболонки. 

Протипоказання

Як і при виконанні інших естетичних процедур, маніпуляції з мезоролером повинні виконуватися Вам при повній відсутності загострення будь-яких захворювань. Тобто, Ви повинні не хворіти на ОРВІ, на отруєння. На шкірі не має бути будь-якого висипу та подразнень. Якщо у Вас є якісь алергічні реакції, то на момент проведення процедури необхідно уникнути всіх алергенів або ж при неможливості останнього відмовитися від мезоролеру. Також необхідно обговорити ліки, які Ви можливо приймаєте, оскільки деякі можуть бути протипоказанням до процедури мезоролеру.

Як готуватися?

Не вживати алкоголю за три дні до процедури, оскільки він зменшує звільнення факторів росту і процедура стає менш ефективною. Також зменшує якість процедури хворобливий стан та прийом деяких медичних препаратів. Взагалі-то процедура переноситься достатньо легко відносно класичних ін’єкційних методів, а підготуватися до неї можна просто за допомогою здорового способу життя.

♦ Етапи процедури:

 • очищення шкіри
 • за необхідностю (як правило, при довжині голок більше 1 мм) – нанесення анестезуючого (знеболюючого) засобу
 • дезінфекція шкіри
 • нанесення специфічного для Вашої шкіри препарату (може і не використовуватися)
 • обробка мезороллером (кожна ділянка шкіри багаторазово прокочується в 4-х напрямках). Залежно від довжини голок, процедура може бути як безкровною, так і «кривавою». Кривавість з’являється через те, що процедура виконується на більш глибоких шарах шкіри, ніж при “безкровній” методиці
 • далі можливий легкий масаж, а також повторне нанесення препарату
 • накладення заспокійливої ​​маски допоможе Вам більш “комфортно” виглядати після процедури 
 • і наприкінці відбувається нанесення сонцезахисного засобу.

Ось такі етапи виконуються в нашому центрі “Олтерен-естетік” під час процедури омолодження обличчя дермароллером (мезороллером). І якщо Ви бажаєте проконсультуватися та спробувати дермароллер (мезороллер) на собі, то можете зв’язатися з нами зручним для Вас способом в розділі “Контактах”.

Также на нашем сайте Вы можете ознакомиться с нашими акциями и ценами, подробнее узнать про нас, найти новую информацию в нашем блоге и ещё много интересного в меню сайта. Мы всегда рады помочь Вам!

С уважением, команда «Олтерен-эстетик»

Косметологія і пластична хірургія