Поверхневі пілінги обличчя

Пілінг обличчя дозволяє значно покращити шкіру та надати образу свіжості. Поверхневий пілінг може виконуватися як самостійна процедура, так і в комбінації з іншими методиками: біоревіталізацією, мезотерапією, плазмоліфтингом, мезоролеромботулінотерапією. Комбіновані методики дозволяють досягти значно кращих результатів в більш коротший строк, як “інтенсивна терапія”.

Якщо Ви хочете проконсультуватися або зробити пілінг в нашому центрі “Олтерен-естетік”, то можете перейти до розділу “Контакти” і обрати зручний метод зв’язку з нами. І до речі, у нас діє акція на пілінги – 3 виконуєте + 4-ий отримуєте безкоштовно! Посилання на “Наші ціни”.

А як працюють найпопулярніші поверхневі пілінги в самостійному виконанні розглянемо нижче …

♦ Саліциловий пілінг – це…

Пілінг, розчин якого складається з 20% чи 30% кислот в спирту. Саліцилова кислота відноситься до бета-гідроксикислот (Beta Hydroxy Acid, ВНА) і може бути використана як для поверхневого, так і для дуже поверхневого (літнього) пілінгів. Саліцилова кислота дуже м’яко освітлює плями мелазми,  перешкоджає фотостарінню, дозволен для проведення пілінгів на темній шкірі (ІІІ-ІV фототипи).

Виконуються 1 раз в 7 днів. Реабілітація майже відсутня – до 2 днів.

♦ Гликолевий пілінг – це…

Альфа-гідроксикислота (Alpha Hydroxy Acid, АНА), яка синтезується з сахарного тростнику. Показаний гликолевий пілінг в період активної форми акне, при мелазмі. В Університеті Kobe, в Японії в результаті досліджень in vitro и ex vivo довели, що гликолевий пілінг також прискорює синтез колагену з фібробластів.  Тому саме він обран в нашому центрі “Олтерен-естетік” як підготовчій перед нанесенням серединного трихлороцтового пілінгу для найкращої омолоджуючої дії.

В залежності від концентрації виконується 1 раз на 7-14 днів. Реабілітація також варіює від концентрації розчину і складає від 2 до 6 днів.

♦ Піровиноградний пілінг – це…

Альфа-кетокислота, яка регулює кількість відділяємого шкірного сала (себума) на обличчі, надає потужну антимікробну дію.

Виконуються 1 раз в 7 днів. Реабілітація до 2-3 днів.

♦ Молочний пілінг- це…

Ексфолюючий агент молочної кислоти, головний компонент якого ферментативно оброблена лактоза, яка відноситься до класу гідроксикислот (Alpha Hydroxy Acid, AHA). Молочний пілінг – це поверхневий пілінг, який усуває помітну дрібну сіточку зморшок і значно підвищує зволоженність та доставку нутрієнтів до шкіри. 

Виконуються 1 раз в 7 днів. Реабілітація до 2-4 днів.

♦ Пілінг Джеснера – це…

Винахід Макса Джесснера (Max Jessner), який складається з 14% саліцилової кислоти, 14% молочної кислоты, 14% резорцинола (агент фенолової хімічної групи) та 95% спирту. Рекомендован при постзапальній пігментації, мелазмі та комедональній формі акне.

1 рівень пілінгу — одне нанесення — легка еритема (почервоніння) і белесоватий наліт на шкірі, який нагадує порошок. Його легко змити.

2 рівень пілінгу — від двох до трьох шарів нанесення — помітна еритема (почервоніння), белесоваті вкраплення на шкірі, які залишаються після вмивання та тримаються декілька годин. 

3  рівень пілінгу — поверхнево-серединний.

♦ Кращі пілінгуючі розчини:

Пілінг Джесснера от Medic Control Peel™

Літній пілінг з саліциловою кислотою від Kaetana™

Освітлюючий пілінг з фітиновою, койєвою, саліциловою та молочною кислотами від Innoaesthetic™

Гликолевий омолоджуючий 70% пілінг Simildiet labotatorios™ 

Однак, це далеко не весь список кращіх пілінгуючих розчинів.

♦ Як проводяться поверхневі пілінги

Розповімо на прикладі нашого центру косметології, дерматології і малоінвазійної пластичної хірургії “Олтерен-естетік” як проводяться наші медико-естетичні пілінги. Почнемо з того, що умови проведення у нас будь-яких естетичних процедур, стосовно даної статті – пілінгів, відповідіють всім вимогам Міністерства охорони здоров’я України:

  • стерильність – підтримується щоденною багаторазовою обробкою приміщення дезінфікуючими розчинами (лізоформін, дезактин, тощо), наявністю сухожарової шафи, камери для зберігання стерильного матеріалу і взяттям щомісячних змивів зі стін та предметів інтер’єру обласною епідеміологічною службою;
  • лікарський склад – нечисленний, але висококваліфікований і націлений на якість послуг, що проводяться в центрі ;
  • приміщення – відповідає всім нормативам, які необхідні для ведення медичної діяльності: освітленість, мікроклімат, якість води, вентиляційні потоки повітря, тощо;
  • утилізація медичних відходів – проводиться спеціалізоване знищення забруднених матеріалів в муфельній грубці міської лікарні;
  • та інше.

Після опису умов, в яких проводяться наші пілінги, перейдемо безпосередньо до самої процедури:

1. Після попереднього огляду лікарем обличчя очищується гелем чи молочком. 

2. Далі обличчя  обробляється передпілінговим розчином, делікатні ділянки додатково захищаються кремом. 

3. На шкіру, знежирену передпілінговим розчином, наноситься пілінг. В залежності від технології пілінг може наноситися один або декілька разів. В момент нанесення з’являються  відчуття дискомфорта: від легкого  поколювання до відчуття стягнутої шкіри.

4. Після необхідної витримки пілінгу наноситься нейтралізатор. Та в цей момент відчуття погіршуються та можна сказати, що реакція, яка відбувається від зіткнення кислоти з лугом, визиває сильне подразнення. В деяких випадках (як з пілінгом Джесснера) нейтрализатор не наноситься. При цьому пацієнт умивається дома по закінченню необхідного часу.

5. На шкіру, яка піддалася обробці пілінговим розчином, наноситься активний концентрат по типу шкіри та фінішний засіб у вигляді гелю чи крему для обличчя. 

♦ Догляд за шкірою після поверхневого пілінга

В перші дні після пілінгу не можна наносити кислотні очищаючі засоби та засоби з вмістом спирту. Питання про нанесення мазьоподібних засобів  вирішується окремо в кожному індивідуальному випадку. Але головний принцип після пілінгу – це м’яке відновлення пошкодженої шкіри та її ретельне зволоження та живлення.

В залежності від стану шкіри кількість пілінгів може бути різною. Як правило, це 6-10 процедур. Одни пілінги потребують більшої кількості сеансів, інші – меншої. Однак, якщо Ви вирішили спробувати цей метод для омолодження Вашого обличчя, то підійти до цього необхідно серйозно. Необхідно спочатку проконсультуватися зі спеціалістом, скласти план дій і тоді вирішити наскільки виправданий Ви отримаєте результат.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік” 

Косметологія і пластична хірургія