Отопластика, покращення форми вушної раковини

Отопластика, або ж пластика вушної раковини, в Краматорську виконується для переміщення вух у фізіологічне положення або для корекції аномалій формування.

♦ Анатомічні орієнтири вушної раковини

1- завиток

2 – протизавиток

3 – ніжка завитка

4 – долька вушної раковини (мочка)

Завиток (1) – це хрящ з загорнутою шкірою. Він відіграє вирішальну роль у забезпеченні каркасу вушної раковини. Без добре сформованого завитка вухо буквально стирчить з бокової частини голови.

Протизавиток (2) – це хрящ, який має Y-подібну форму. Фактично, саме тоді, коли протизавиток погано сформован або навіть відсутній, вухо виглядає ненормальним.

Ніжка завитку (3) – у багатьох пацієнтів, які приходять на отопластику ця частина дуже розвинена. Вухо має “відштовхнутий” від голови вигляд.

Мочка (4) – унікальність цієї структури є в тому, що в ній немає хрящів. І якщо проводяться спеціальні маневри, то вони йдуть обов’язково окремо від хрящів.

♦ Кандидати на отопластику

В ідеалі, оптопластика або зміна вуха виконується приблизно в 5-6 років. На цьому етапі розвитку вухо досить добре сформовано. Фактично, вухо не росте далі після цього віку. Це також той час, коли хлопці та дівчата починають ходити до школи. З надмірно великими вухами діти можуть потенційно стати об’єктом висміювання від інших дітей.  соціальної точки зору, терміни отопластики навколо цього віку вважаються практично ідеальними, якщо це може допомогти уникнути такого роду небажаного соціального тиску. Однак, більшість пацієнтів звертаються у дорослому віці та наявність або відсутність можливості отопластики розглядається у кожному індивідуальному випадку.

♦ Результати отопластики

Людина, яка розглядає оптопластику, повинна усвідомлювати той факт, що вуха виглядають надто виправленими протягом перших кількох тижнів після операції. Це робиться навмисно для контролю розслаблення вушного хряща, що неминуче відбудеться протягом перших кількох місяців. Якщо надкорекція вух не виконується під час оптопластики, Ви ризикуєте втратити більшу частину поліпшення, яке видно на ранньому етапі. Тож що це означає візуально? У перші кілька днів до тижнів, після опапластики, вуха виглядають так, ніби вони трохи застрягли в стороні голови. Коли пройде кілька тижнів, вуха почнуть приймати бажану форму і контури стануть виглядати нормально.

На жаль, завжди буде деяка ступінь асиметрії між вухами, навіть після добре виконаної процедури отопластики. Очікуване досконалість після оптопластики (та будь-якого іншого виду косметичної процедури) просто нереально. Інший потенційний, хоч і досить рідкісний ризик розвитку інфекції, кровотечі та аномальних рубців (таких, як гіпертрофічні та келоїдні рубці).

Якщо Ви бажаєте записатися на консультацію, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія