Усунення другого підборіддя, плятизмопластика, підтяжка шиї

♦ Що таке плятизмопластика в “Олтерен-естетік”

Термін “плятизмопластика” відноситься до косметичної процедури, яка включає в себе хірургічну реконструкцію м’язів шиї. Ця процедура виконується спеціально для омолодження як області шиї, так і області підборіддя.
На шиї міститься тонкий, широкий пласт м’язів, що називається “платизма”, і розташований цей м’яз на кожній стороні шиї. Коли ми старіємо, тканини та волокна плятизми починають слабшати і втрачають свою еластичність. Зв’язок між правим та лівим м’язовими листками плятизми також слабшає і м’яз провалюються униз. 

♦ Кандидати на плятизмопластику

Пацієнти з помірним старінням шиї, як правило, у віці від 40 до кінця п’ятдесятих років є кандидатами на плятизмопластику. При значному старінні бути об’єднана з хірургічним підтягуванням обличчя. 

♦ Операція

Лікар-пластичний хірург, зробить невеликий і обережно прихований розріз під підборіддям близько 1 сантиметра.

За допомогою спеціальних інструментів лікар видалить надлишок жиру в центрі шиї. Далі сторони плятизми з’єднуються одна з одною зшиваючим матеріалом. Ця техника має назву корсет плятизмопластики. Об’єднавшись разом, м’язи, що провисали, підтягують тканини під підборіддя і створюють стійкий бар’єр для усунення смуг шиї.

♦ Післяопераційний період

Відразу після операції пацієнти можуть відчувати слабке почуття у шиї. Це нормально і поступово зникне, коли процес зцілення триватиме. Час відновлення після плятизмопластики включає кілька днів.

Деякі пацієнти можуть відчувати крововиливи та набряки навколо щелепи, шиї та вух, що зазвичай перевищує від 24 до 48 годин. Ваші початкові результати підняття шиї будуть видно відразу і будуть продовжувати вдосконалюватися протягом наступних кількох тижнів.

Якщо Ви бажаєте записатися на консультацію, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія