Регенеруюча мезотерапія

♦ Мезотерапія в “Олтерен-естетік” м. Краматорськ: навіщо вона потрібна і як вона діє

Мезотерапія була значним відкриттям у медицині, оскільки дозволила лікарям значно знизити дозування лікарських препаратів до мікродоз, при позитивному результаті. Ліки при цьому працюють там, де їх дія більш за все потрібна. В естетиці мішенню для мезотерапії є шкіра. Шляхом збільшення зволоженості та відновлення оптимального фізіологічного середовища клітин шкіри (фібробластів) відбувається безпечне лікування усіляких шкірних змін людини: від … до… .

Мезотерапія:

 • шляхом відновлення пошкоджених структур шкіри допомагає надати шкіри здорового блиску та покращених функцій. 
 • шляхом удосконалення фізіологічного середовища шкіри допомагає освітлити шкіру при світло-коричневих плямах на тілі, попередити висип, видалити застійні плями після акне (вугрового висипу). 

♦ Протипоказання до мезотерапії

 • пошкодження шкірних покривів (стан після засмаги, травм та інше);
 • хронічні дерматологічні захворювання (фотодерматит, екзема, псоріаз та подібне);
 • новоутворення неясного походження;
 • вагітність;
 • період лактації;
 • несподіване підвищення температури тіла у день процедури;
 • ГРВІ;
 • прийом антидеприсантів та подібне;
 • прийом антикоагулянтів та подібне;
 • прийом ретиноїдів (різних форм вітаміну А);
 • загострення хронічних соматичних захворювань (гіпертензія, цукровий діабет, бронхіальна астма та подібне).

♦ Підготовка до регенеруючої мезотерапії

 • За три дні не відвідувати сауну та не вживати алкоголь і тютюн.
  За два тижня не засмагати та не ходити у солярій (звертаємо вашу увагу, що команда “Олтерен-естетік” взагалі проти соляріїв та тютюну, тому що перші провокують рак шкіри, а другий – рак легень).
 • Не наносити на шкіру хімічних речовин мінімум за два тижня.
 • Взимку наносити щільні крема, щоб не допустити пересихання шкіри внаслідок обвітрювання (професіональна лінія, аптечна лінія та ).

♦ Алгоритм мезотерапії в “Олтерен-естетік”:

1. Мезотерапія проводиться під місцевим анестезуючим кремом. Доки виконується експозиція крема на Вашій шкірі заповнюються усі документи, необхідні для проведення процедури (Ваша індивідуальна карта, інформована згода на процедуру тощо).
2. Після 15-25 хвилин обезболювання починається процедура мезотерапії.
3. Обеззаражування шкіри проводять як правило не утримуючими спирта препаратами (хлоргексидин та інші).
4. Ін’єкції проводяться дуже маленькими голками не глибше ніж 1,5-2 мм. Тому при наявності доброго анестетика процедура майже безболісна. А склад розчину підбирається згідно вимог Вашої шкіри: гіалуронова кислота + вітаміни, гіалуронова кислота + амінокислоти, гіалуронова кислота + фактор росту і подібні). .
5. Обробляється уся зона (яку Ви домовлялися корегувати з лікарем) з відстаню вколів один від іншого приблизною на 1 см.
6. Шкіра постійно обробляється обеззаражуючим розчином.
7. Після процедури на шкіру наноситься спеціальний спрей з гіалуроновою кислотою, щоб створити захисну плівку на шкірі та захистити її від потрапляння інфекції у подальшому.

♦ Можливі ефекти після мезотерапії

 • кровоподтечі у разі тонкої шкіри – зазвичай вони повністю сходять через 4-7 днів в залежності від стану шкіри;
 • деякий біль, який проходить у найближчу добу.

♦ Догляд за післяпроцедурними ділянками:

1. Не торкатися обличчя брудними руками.
2. Увечері прийняти ванну/душ та обробити ділянки ін’єкцій антисептиком (наприклад, хлоргексидином).
3. Нанести на шкіру ті препарати на ніч, які дозволив лікар, який проводив процедуру.
4. Тонувати шкіру не можна ближчі 3 доби після процедури ні у якому разі. Це спровокує інфекцію. У центрі “Олтерен-естетік” ми рекомендуємо під час реабілітації використовувати спрей для активного омолодження с гіалуроновою кислотоюабо суперзволожуючий спрей з гіалуроновою кислотою від інституту “Гіалуаль”. Препарати сертифіковані в Україні, не мають побічних ефектів у догляді за шкірою після мезотрепапії та й вистачає їх на довгий період часу.
5. Не можна наносити мазі на оброблені ділянки. Мазі та не професійні щільні крема забивають пори та міста ін’єкцій, що провокує запалення, яке загрожує затягненням періоду реабілітації на тижні та виникнення інфекції.
6. Головний принцип реабілітації – це, як і завжди, здоровий образ життя. Здорове харчування, заняття спортом (на скількі вам дозволено лікарем, який виконував процедуру), збалансованість режиму сна та праці і сеанси регенеруючої мезотерапії пройдуть з максимальною користю для Вас.

Якщо Ви хочете провести сеанс мезотерапії в нашому центрі, то можете записатися на безкоштовну консультацію будь-яким зручним для Вас способом в розділі “Контакти“.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія