Лазерне видалення судин, куперозу, судинних зірочок на обличчі і тілі

Купероз – це розширення дрібних судин шкіри. яке також зветься телеангіоектазії. За класифікацією ISSVA (Международної Ради по Вивченню Судинних Аномалій) телеангіоектазії відносяться до простих капілярних мальформацій і виникають на обличчі в ділянці вилиць та носа, а також на стегнах. Особливо схильні до появи телеангіоектазій на стегнах жінки.   

В цій статті, як Ви зрозуміли, ми будемо використовувати термін “телеангіоектазії”, оскільки він більш охоплюючий. 

Телеангіоектазії розвиваються з резистивних дрібних судин шкіри, до яких відносяться артеріоли, капіляри та венули (фото нижче). 

Ці дрібні судини беруть участь у підтримці артеріального тиску на нормальному рівні за рахунок свого гідродинамічного опору для току крові. Часто через стреси, спадкові та гормональні фактори з’являються порушення функцій та ремодулювання будови артеріол, капілярів або венул в шкірі, яке і проявляється  їх стійким візуальним розширенням.

Как лечатся телангиоэктазии?

Такі судини добре піддаються корекції лазерами.

Найбільш відповідні лазери для видалення телеангіоектазій мають довжину хвиль 430-450 нм чи 520-570 нм. За кольором їх можна охарактеризувати як “сині” та “зелені”. Під впливом даних лазеров телеангіоектазії легко та швидко коагулюються, залишаючи при цьому непошкоджену шкіру або невеликі “корочки”, які проходять приблизно через тиждень після процедури. В нашому центрі установлено лазер довжиною хвиль 445 нм (синій).

Наш лазер дозволяє зберегти гарний косметичний ефект при високому рівні радикалізму, абластичності та стерильності. 

Процедура проводиться

  •  лікарем-хірургом;
  • безконтактним методом і частіше не потребує місцевого знеболення;
  • і по закінченню операції залишається почервоніння, яке проходить через 6-12 годин.

Догляд після процедури:

  • захист від сонця;
  • нанесення дерматопротекторных кремов (“Бепантен” та подібні);
  • виключення травматизації тканин, які лікувалися лазером напротязі трьох тижнів.

Ризики:

  • ймовірність рубцювання після видалення судин мінімальна, однак в деяких випадках це явище може розвинутися. Тому обов’язково весь реабілітаційний період проходити разом зі своїм лікарем, який  видаляв телеангіоектазії. Своєчасне усунення в’ялотекучого запалення – основний метод профілактики рубцювання. 
  • можливість пігментації після будь-якого лазерного лікування достатньо велика. Це пов’язано з пролонгуванням запальних явищ у шкірі ультрафіолетом і активацією меланоцитів. Тому сонцезахисні крема обов’язково повинні увійти в Ваш догляд після лазерного видалення телеангіоектазій.

Якщо Вас цікавить видалення телеангіоектазій в нашому центрі, то Ви можете записатися на прийом будь-яким зручним для Вас способом в наших “Контактах”.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з цінами и акціями, дізнатися більше про нас, знайти щось новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню нашого сайта.

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія