Видалення новоутворень шкіри

Невуси (родимки) з’являються з клітин, що визначають колір шкіри. Більшість людей мають трохи родимок в перші 20 років життя. Однак, з віком їх кількість збільшується, зокрема через вплив ультрафіолету.

Крім зміни кількості родимок може змінюватися і їх якість. Родимки можуть рости, ставати більш щільними, змінювати колір і форму. Зміна якості родимок може бути ознакою появи меланоми агресивної злоякісної пухлини. Саме тому родимки вимагають обов’язкового огляду фахівця.

Дерматоскоп DELTA 20T

У нас Ви можете отримати консультацію з фізикальним обстеженням, дерматоскопією і подальшим видаленням родимки в залежності від результатів обстеження лазерним  або хірургічним методом. 

Лазерне видалення невуса: вгорі – відразу після видалення, внизу – через 1 місяць

При підозрі на меланому ми обов’язково направляємо пацієнтів на лікування до онкологічного диспансеру. В такому випадку лікуванням повинен займатися саме онколог, що знає всі тонкощі роботи в такій ситуації.

Ліка-хірург М

Також Ви можете звернутися для видалення різних шкірних утворень: фібром, рубців, безпігментних невусів, кератом, папілом, ліпом.

Фіброма підборіддя; вгорі до, внизу відразу після лазерного видалення

Якщо Вас цікавить видалення новоутворень шкіри в нашому центрі, то Ви можете записатися на прийом будь-яким зручним для Вас способом в наших “Контактах”.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з цінами и акціями, дізнатися більше про нас, знайти щось новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню нашого сайта.

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія