Кругова підтяжка обличчя

Кругова підтяжка обличчя, ритидектомія – це одне з найбільш розповсюджених оперативних втручаннь у Краматорську Донецької області. Це хірургічна косметична процедура в “Олтерен-естетік”, яка призначена для переміщення шкіри обличчя, щоб обличчя виглядало молодше.

♦ Як працює метод фейсліфтингу (підтяжки обличчя, SMAS – підтяжки)

Результат досягається переміщенням уверх безперервного фіброзно-м’язового шару обличчя, який покритий жировою тканиною (жиром) та шкірою. Цей шар і має назву SMAS. Він з’єднує м’язи обличчя та шиї, поширюється на ділянку перед і під вухом та продовжується у плятизму на шиї. SMAS несе відповідальність за нормальне розташування мімічних м’язів, що важливо для виразу обличчя.

♦ Кандидати

1. Найкращі кандидати на фейсліфтинг – це люди, які мають реалістичні очікування, готові і здатні дотримуватися попередніх та післяопераційних інструкцій, наданих пластичним хірургом “Олтерен-естетік”.

2. Після консультації “один на один” лікар надасть поради чи є можливість проведення фейсліфтингу. У разі протипоказань будуть запропоновані альтернативні процедури, які допоможуть покращити вираз обличчя.

3. Іеальні кандидати для фейсліфтингу мають певні важливі риси:

-еластичність шкіри: хороший кандидат повинен мати шкіру, що зберігає природну еластичність та гнучкість. Це важливо, тому що під час процедури хірург натягує шкіру обличчя, щоб зменшити появу зморшок. Успішне зцілення з оптимальними результатами залежить від наявності шкіри, здатної відповідати своїм новим, покращеним контурам;

-сильні кісткові структури: в ідеалі, кандидат для підтяжки обличчя повинен мати чітко визначену основну структуру кісток, щоб забезпечити підтримку та сприяти задоволенню результатів. Пацієнти з менш вираженими формами можуть скористатися імплантатами для обличчя, як альтернативою;

-реалістичні очікування: кандидат повинен розуміти не тільки те, що може досягти свого стилю, але також обмеження процедур пластичної хірургії обличчя. Консультування з кваліфікованим пластичним хірургом “Олтерен-естетік” допоможе отримати інформацію, необхідну для прийняття правильного рішення щодо операції;

-гарне загальне здоров’я: хороший кандидат на підтяжку обличчя буде, як правило, здоровим і заздалегідь повідомить хірурга “Олтерен-естетік” про будь-які існуючі медичні особливості свого здоров’я. Підтяжка обличчя – це інвазивна процедура, яка потребує значного зцілення та відновлення, тому важливо, щоб пацієнт був фізично готовим до операції.

♦ Підготовка до фейсліфтингу в “Олтерен-естетік”

 • припинення паління за 2 тижні;
 • якщо є прийом розріджуючих кров препаратів, то необхідно відкоригувати їх прийом або повністю відмінити згідно рекомендацій лікаря;
 • необхідно підготувати: бандаж для нижньої третини обличчя, подушку для утримання голови вгору під час сну, тощо;
 • у післяопераційному періоду необхідно вживати їжу з мінімальним вмістом натрію (тобто, солі);
 • пацієнти повинні ретельно дотримуватися всіх попередніх хірургічних вказівок для доброго протікання оперативного втручання та реабілітаційного періоду.

♦ Підтяжка обличчя в “Олтерен-естетік” проводиться наступним чином

 • Під загальною анестезією проводиться розріз, який йде або ж у волосяній частині або ж у природних складках. Це робиться для того, щоб зробити рубець менш помітним.
 • Хірург відсепаровує шкіру обличчя до нижньої третини обличчя.
 • Видаляється зайвий жир.
 • Фіброзно-м’язовий шар обличчя затягується до верху швами, щоб поліпшити контури та зовнішній вигляд обличчя пацієнта.
 • Потім шкіра переміщується і фіксується швами.

♦ Реабілітація у день операції

 • Коли анестезія приняється пацієнти можуть відчувати деякий холод, але ці почуття, як правило, швидко минають.
 • Зазвичай пацієнти мають пов’язки на обличчях і можуть бути також дренажні трубки, залежно від ступеня процедури. Пацієнти повинні підготуватися, що дренажні трубки стоятимуть у них щонайменше 48 годин.

♦ Реабілітація у перший тиждень

 • Протягом першого тижня після підтяжки обличчя пацієнти повинні зосередити увагу на відновленні свого стану здоров’я та уникнути напруженої діяльності.
 • Проте пацієнтам слід уникати надмірного сидячого стану. Прогулянка по кімнаті кожні кілька годин стимулює кровообіг і запобігає утворенню тромбів.
 • Як правило, через 5 до 7 днів після операції видаляються шви.
 • Обов’язкове одягнення пов’язки та регулярна її зміна на нову.
 • Уникання травми та попадання хімічних речовин на обличчя.

Якщо Ви бажаєте записатися на консультацію, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія