Усунення надмірної пітливісті (лікування гіпергідрозу)

♦ Що таке гіпергідроз

Гіпергідроз – стан, що характеризується надмірним потовиділенням. Такий стан може бути причиною дискомфорту та збентеження, виникнення труднощів з роботою або відпочинком. Потіння може вплинути на все тіло або на одну конкретну ділянку (мокрі руки або ноги, тощо). 

♦ Факти про гіпергідроз

Гіпергідроз, як правило, починається в підлітковому віці.
За оцінками, 7,8 % українців мають гіпергідроз.
Найчастіше страждають ноги, руки, обличчя та пахви

Є цілий ряд засобів, які можуть зменшити симптоми.

♦ Спосіб життя та домашні засоби проти пітливості

  • антиперспіранти. Містять сполуки на основі алюмінію, які тимчасово блокують потову активність. Це зменшує кількість поту, але цей тип препарату може допомогти при незначному гіпергідрозі;
  • застосування в’яжучих речовин. Безрецептурні препарати, що містять дубильні кислоти (формагель, банеоцин, Паста Теймурова (4 дні курс лікування)), допомагають постраждалим ділянкам в усунені незначного потовиділення;
  • ванни для страждаючих ділянок з корою дуба мають дуже потужні дубільні властивості;
  • взуття та шкарпетки з натуральних матеріалів. Взуття з натуральних матеріалів, таких як шкіра, може запобігти вологим ступням, дозволяючи ногам дихати;
  • методи релаксації. Такі методи релаксації, як йога, медитація та біологічний зворотний зв’язок можуть допомогти навчитися контролювати стрес, який викликає потовиділення.

♦ Лабораторні аналізи

Лікар “Олтерен-естетік” може рекомендувати здати аналіз крові, сечі або інші лабораторні дослідження, щоб визначити, чи спричинена пітливість іншим захворюванням, такими як гіпертиреоз або низький вміст цукру в крові гіпоглікемія.

Для визначення меж потоактивних ділянок також можуть бути проведені такі тести, як на приклад, йод-крохмальний тест (проба Мінора).

♦ Лікування гіпергідрозу в “Олтерен-естетік”

В нашому центрі проводиться лікування ботуліничним токсином типу А (Botox, Ксеомін, Диспорт). Ботулотоксин тимчасово блокує нерви, які викликають потовиділення і кількість поту значно зменшується. Процедура проводиться однократно, а ефект триває від 6 до 12 місяців, після чого лікування необхідно повторити. Це лікування може бути болючим для людей з низьким больовим порогом, а деякі люди відчувають тимчасову слабкість м’язів у зоні лікування.

♦ Як виконується лікування гіпергідрозу

Після заповнення особистої картки та проведення усіх необхідних проб накладається аплікаційна анестезія на ділянки проведення антіхолінергічної терапії ботулотоксином. Після цього виконуються по 20-50 внутрішньошкірних ін’єкцій токсину на кожну долоню або пахвову ділянку.

Єдиним несприятливим ефектом є легка короткочасна слабість великого пальця, яка розчиняється протягом 3 тижнів.

Якщо Ви бажаєте записатися на безкоштовну консультацію  або на процедуру, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія