Трихлороцтовий пілінг

  Що таке серединний трихлороцтовий (ТСА) пілінг?

TCA – це нетоксична речовина (трихлороцтова кислота), яка використовується для пілінгу шкіри напротязі останніх більш ніж 20 років. Після нанесення трихлороцтової кислоти на шкіру, відбувається “сушіння” верхніх шарів шкіри впродовж від декількох днів до одного тижня. Стара шкіра знімається і новий шар непошкодженої шкіри відновлює гладеньку текстуру обличчя та її рівномірний колір. 
ТСА пілінг може бути добрим варіантом в разі коли у Вас мелазма, оскільки лазером цю патологію не завжди вдається вилікувати.

♦ Як ТСА пілінги працюють і яка їх глибина?

Усі пілінги працюють видаляючи пошкоджений шар шкіри. Поверхневі та поверхнево-серединні пілінги видаляють лише самий верхній шар шкіри – епідерміс, який складає від 0,1 до 0,45 мм. Серединні та глибокі пілінги злущують більше шарів шкіри. Розглянемо на прикладі товщини шкіри в щічній ділянці

Приблизительная толщина кожи на щеках составляет 1,7 мм и при проведении поверхностного пилинга химический состав проникает на глубину 0,4 мм, а срединный пилинг работает вплоть до глубины 1,05 мм.

ТСА може бути використано на різних глибинах: від поверхневих до серединних. Більш “легкі” ТСА-пілінги, як правило, виконуються в серії 2 чи 3 рази для отримання найкращих результатів. Це схоже з іншими пілінгами, які містять гідроксикислоти (гликолева, міндальна, молочна кислоти та інші). Серединный пілінг TCA, як правило, виконується один чи два рази на рік і для реабілітації потребується деякий час – десь близько тижня. Цей період виводить з соціальної активності і цю особливість необхідно враховувати під час планування Вашого часу. 

♦ Які ділянки можна вилікувати за допомогою ТСА пілінгу?

Обличчя, шия, декольте, спина, руки та ноги.

ТСА може бути дуже вигідним при роботі по тілу, оскільки великі площі можуть бути зроблені за меншу вартість, ніж лазером.

♦ Коли я побачу результати TCA?

Ваша шкіра буде самовдосконалюватися протягом 30-60 днів, тому що фізіологічним процесам самовідновлення необхідно пройти усі свої стадії.

♦ Як проходить пілінг ТСА в “Олтерен-естетік”?

1. Після попереднього огляду Ваша шкіра буде очищена рідким косметичним засобом, а поті спиртом. Важливо, щоб весь жир був знятий зі шкіри для того, щоб розчин трихлороцтової кислоти проник рівномірно. 

2. Наступний етап – нанесення гликолевого пілінгу або пілінгу Джесснера. Це робиться також для того, щоб ТСА достигнув необхідного рівня шкіри. В “Олтерен-естетік” ми частіше використовуємо гликолевий розчин, тому що він сприяє більшій зоні Гренца. Зона Гренца – це ділянок дерми, який складається з нового колагену після пілінгу. Саме ця зона є одним з показників омолоджуючого ефекту пілінгу.

3. Тільки після підготовчого етапу наноситься розчин трихлороцтової кислоти. При нанесенні відчувається сильне печіння. На цьому етапі для охолодження у нас використовується портативний вентилятор, а при низькому больовому порозі може бути виконана попередня інфільтраційна анестезія надглазничного, підглазничного и підборідочного нервів для усунення больових відчуттів.

4. Після нанесення хімічного розчину трихлороцтової кислоти  застосовуються мазь або спеціальна гідрогелева пов’язка для скорішого загоєння.

5. Інструкції щодо догляду за шкірою надаються ще в перший консультативний візит для Вашого кращого розуміння всіх питань реабілітації. А вже після процедури надаються кінцеві рекомендації, які направлені саме на Ваш індивідуальний стан здоров’я. 

♦ Як я буду виглядати після лікування? І яким буде період загоєння?

  • Після процедури  шкіра стає світло-жовтою (1-2 часи). Цей колір поступово зникне. 
  • Шкіра буде червона напротязі 2-5 днів і Ви будете відчувати стягнутість та дискомфорт в зв’язку з цим.  
  • Уникайте сонячного випромінювання. Сильне лущення шкіри почнеться десь через 72 години після пілінгу, а весь реабілітаційний період займе переважно 5-10 днів.
  • Болю не буде, но шкіра виглядатиме так, начебто вона отримала сильний сонячний опік. Ви будете дуже сприйнятливі до сонячного світла напротязі наступних 8 тижнів після пілінгу. Тому не плануйте на цей період ніяких “сонячних” відпусток. 
  • Одразу після ТСА-пілінгу  з’являється легкий або помірний набряк. Це тимчасовий стан і пройде він через один-два дні.
  • Існує дуже мало шансів на патологічне рубцювання, але, якщо у Вас є схильність до нього, то необхідно бути дуже обережним і обов’язково обговорити усі Ваші дії з лікарем. Щоб звести до мінімуму рубцювання важливо виконувати пост-оперативні вказівки лікаря. Важливо повідомити про будь-яку історію несприятливого лікування травм або операцій.
  • Якщо Ви схильні до герпесу, то Вам знадобиться лікування “Ацикловіром” перед тим, як провести серединний пілінг та після нього.
  • Якщо Ви схильні до вугревого висипу, то про це також необхідно повідомити лікаря, оскільки в такому разі необхідно проводити специфічну медикаментозну підготовку і реабілітацію. 

В нашому центрі “Олтерен-естетік” проведення серединного пілінгу є надійним засобом для лікування пігментацій різного генезу, зморшок, “сірого” кольору обличчя та іншого. Якщо Ви хочете записатися до нас на консультацію та проведення серединного пілінгу, то можете перейти до “Контактів” і обрати зручний Вам спосіб зв’язку з нами. 

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

С уважением, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія