Ультразвукове введення корисних речовин у шкіру

♦ Що таке ультрапорація 

Це фізіотерапевтичний метод введення корисних речовин для нашої шкіри (вітаміну С, вітамінів групи В, артишоку, коллагену і эластину, гіалуронової кислоти та подібних). Корисні речовини  проходять через поверхневі зроговілі клітинки до тих кліточок, від яких залежить якість нашої шкіри і які знаходяться вглибині шкіри (в дермі).

♦ Як це працює 

Ультразвук збуджує нервові закінчення в кожній клітині шкіри. Відкриваються натрій-калієві канали та через них інгредієнти насичують клітинки з поверхні шкіри, поступово просуючись в глибину. 

Іони натрію є носіями електричного заряду і знаходяться ззовні клітинної мембрани. Під впливом ультразвуку (подразник) іони натрію починають проникати всередину клітин, відкриваючи транспортні канали в мембрані для доступу корисних речовин.  

♦ Чи можна застосувати метод до Вас

Якщо Вас турбує зниження еластичності, в’янення шкіри обличчя та дрібні зморшки, то ультрапорація – це той метод, який допоможе Вам абсолютно безболісно протистояти цим змінам. Збалансований склад концентратів допоможе забезпечити Вам шкіру необхідними енергетичними складовими, які будуть брати участь в процесах самовідновлення і допоможуть повернути їй  доглянутий вид.

Також ультрапорація добре допомагає реабілітуватися після пластичних операцій (підтяжка повік, дермабразія та інші).

Набряклий целюліт  також може лікуватися за допомогою  ультразвуку. Оскільки акустична хвиля може досягати підшкірно-жирової клітковини, то введення препаратів для евакуації жиру із жирових клітин за допомогою ультразвуку є достатньо потужним доповненням до фізичних навантажень. 

♦ Противопоказання

Як  і при інших апаратних методиках протипоказанням є наявність кардіостимулятору або металевих конструкцій в кістках після травматологічних операцій. Попередити лікаря про наявність металевих імплантів замість зубів  – обов’язкова умова, якщо такі у Вас маються. Вагітність, інфекційні захворювання та запальні хвороби шкіри – це неповний список протипоказань і тому з метою оцінки користі процедури для Вас необхідно попереднє визначення стану Вашого здоров’я.

♦ Які відчуття 

Під час першої процедури з поверхні  шкірного покриву поглинається лише 5- 10% нанесеного на шкіру концентрату. Але навіть після першої процедури Ви відчуваєте легку зволоженість поверхневих шарів шкіри та деяку оксамитовість. При поступовому накопичені ефект стає більш помітним: покращується колір обличчя – зникає землянистий відтінок, обриси обличчя стягуються – збільшується пружність шкіри, зменшуються набряки – покращується мікроциркуляція. Інтенсивний курс складає 10-15 сеансів. Під час самої процедури Ви відчуваєте тепло і невеличкі “мурашки”.

♦ Ультрапорація в “Олтерен-естетік” м. Краматорська

  1. Як і перед будь-якою іншою косметичною процедурою проводиться демакіяж і очищення шкіри.
  2. Шкіри обробляють антисептичним розчином.
  3. На очищену шкіру наносять спеціальне для ультрапорації (також зветься – ультрафонофорез) лікувальний або косметичний засіб. 
  4. Велике значення мають параметри проведення процедури: глибина, сила, частота та інтенсивність ультразвукової хвилі. При проведенні косметологічнних процедур інтенсивність ультразвуку не повинна перевищувати 1,2 Вт/см2. Можлива зміна потужності та частоти ультразвуку під час проведення процедури. 
  5. Після скінчення сеансу на шкіру наноситься зволожуючий крем.

Якщо Ви бажаєте записатися на безкоштовну консультацію  або на процедуру, то можете перейти до розділу «Контакти» і обрати зручний спосіб зв’язку з нами.

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з акціями і цінами, дізнатися про нас,  прочитати новеньке в нашому блозі та ще багато цікавого в меню сайта. Ми завжди раді допомогти Вам!

З повагою, команда “Олтерен-естетік”

Косметологія і пластична хірургія