Заповнення зморшок

Пластичний хірург, медичний керівник “Олтерен-естетік”

Коли до мене звертаються пацієнти, засмучені втомленим виглядом свого обличчя, то найчастіше я чую від прохання заповнити зморшки. 

Так, і вірно, заповнивши зморшки, ми одразу отримуємо гарний результат. І для кращого розуміння які саме ділянки обличчя і якою техникою краще заповнювати і була створена ця стаття. Отже, краткий екскурс по технологіям, бо заповнення зморшок може бути різним:

 1. Бланшування (бланшинг). Це технологія заповнення самих поверхневих зморшок філерами Белотеро (Німеччина). Саме ці філери дозволено вводити в поверхневі шарі шкіри і вони ефективно видавлюють зморшки і ямки постакне назовні. При цьому препарат ідеально адаптується в шкірі та “веде себе, як сама шкіра”. Місце застосування:В нашому центрі «Олтерен-естетік» філери “Белотеро” – це єдиний продукт, який застосовується для міжбрів’я та лоба, тому що зменшує ризик візуалізації філера майже до нуля. Також добре філери “Белотеро” працюють в ділянці навколо рота (“зморшки курця”), навколо очей та шиї. Бланшування допомагає глибоко гідрувати шкіру і може використовуватися замість курса біоревіталізації. Введення:“Белотеро” можно вводити як голками так і тонкими канюлями і в цей же день Ви можете повертатися до повсякденних справ – синців у Вас буде майже не помітно. Виконується процедура однократно. Додаткові введення в складних ситуаціях можливі не раніше, ніж через три місяці. Яка вартість бланшингу в нашому центрі Ви можете подивитися в “Прайс-листі”.
 2. Заповнення глибоких складок та борозд. Філери при цьому вводяться в глибокі шари шкіри і створюють значний ефект “видавлювання” обсягу складок та борозд назовні.  

Рельєф шкіри розгладжується і обличчя здобуває більш молоді риси. Для заповнення складок використовуються препарати гідроксіапатиту кальція (Редієс) і більшість препаратів гіалуронової кислоти (Біо-експандер, Белотеро, Z-fill, Теосіаль, Ювідерм, Принцесс та інші).   

Місце застосування:

Вирівнювання носогубних складок, дистальної частини нососльозної борозди, згладжування малярної борозди.

Введення:

Гіалуронові філери і гідроксіапатит кальцію можуть вводитися як голкою, так і канюлею. За допомогою канюлі Ви можете зробити процедуру в перерві між роботою, тому що ця технологія не залишає після себе синців і оточуючі Вас люди не дізнаються, що Ви робили ін’єкції краси.

 1. Відновлення обсягів обличчя – це опосередковане розгладжування зморшок при відновленні філерами обсягів обличчя по контуру. Приклади:
 • підтяжка носогубної складки при заповнені скроневої ділянки (прим. скроні з віком втрачають свій обсяг);
 • підтяжка малярного мішка при заповненні вилиць.

Філери в цій групі такі ж, як і в попередній, але відрізняються своєю динамічною в’язкістю, еластичністю, здатністю відновлювати обсяги і тому вводяться або підшкірно, або на окістя. 

 1. Армування – введення філера сіточкою для укріплення шкіри і її підтяжки. Зморшки розгладжуються, обсяги відновлюються за рахунок пружного “корсету” з новоутвореного колагену в глибоких шарах шкіри. Препарати з цієї групи Белотеро, Ревофіл файн, Гіалуаль 2,2% та інші. 

Ось коротенько про наповнювачі та про те, як вони заповнюють зморшки:

 • вирівнюючи обриси обличчя; 
 • покращуючи скорочувальну здатність шкіри;
 • відновлюючи пропорції обличчя;
 • покращуючи метаболізм;
 • захищаючи від вільних радикалів.

Якщо Ви хотіли б дізнатися яка саме технологія необхідна Вам, то можете зв’язатися зі мною зручним для Вас методом в “Контактах”. На дзвінки за вказаним на сайті телефоном завжди відповідаю я і Ви можете запитати про всі запитання, які Вас цікавлять або ж записатися на прийом.

Також на сайті, якому Ви зараз знаходитесь, можна ознайомитися з “Цінами” нашого центру, переглянути “Діючі акції” і багато іншого.”

З повагою, Анастасія Чистякова

Один коментар до “Заповнення зморшок”

 1. Надійність та ефективність процедури заповнення зморшок гелем обумовлена покращенням обмінних процесів шкіри, завдяки сумісності гіалуронової кислоти з підшкірними рідинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *