Що кажуть про Вас зморшки та лінії на обличчі

Багато про людину можуть розповісти її зморшки. З часом життєвий досвід відзначається на обличчі і сьогодні ми розповімо, як зчитувати лінії зморшок за давньоіндійською традицією – Аюрведа.

 1. Горизонтальні лінії лоба – ці лінії формуються, коли ми хвилюємося. Тому їх також звуть «зморшки хвилювання». Однак, ці лінії також можуть казати, що в нашому організмі забагато жиру, цукру та зайвої води.
 2. Вертикальна зморшка між бровами, але більш справа – можуть означають, що можливо у вас проблеми з печінкою.
 3. Вертикальна зморшка між бровами, але більш зліва – такі зморшки пов’язані з захворюваннями селезінки.
 4. Глибокі горизонтальні зморшки на спинці носу – показують схильність до алергічних захворювань та низького сексуальної потягу.
 5. Гусячі лапки (лучисті зморшки навколо очей) – можуть підкреслювати, що Ви маєте проблеми із зором.
 6. Набряклість та темні круги під очима – це ознаки застою рідини в організмі та наявність можливої проблеми з нирками. Крім того, це ознака поганого кровообігу.
 7. Зморшки в центрі щоки – відображає закладеність синуса та можливі проблеми з травною системою.
 8. Червоний кінчик носа – сигналізує о проблемах з серцем та про Ваше перенавантаження. Вам необхідно відпочити та перестати хвилюватися.
 9. Глибокі вертикальні лінії з боків від рота – це індикатор слабкості Вашої репродуктивної системи.
 10. Помітні зморшки сміху – вони вказують на те, що Ви полюбляєте посміхатися, але можуть описувати проблеми з підшлунковою або схильність до діабету.
 11. Вертикальні лінії на верхньою губою – засвідчують, що Ви курець та можуть обрисовувати картину низького сексуального потягу.
 12. Різноманітні плями на губах:
 • білясті плями – можуть відображати наявність паразитів в кишці;
 • синьо-фіолетові плями – означають поганий кровообіг;
 • темні плями – також вказують на проблеми товстої кишки.
 1. Подвійне підборіддя – це найчастіша ознака людей з зайвою вагою та може бути проявленням захворювань щитоподібної залози.
 2. Кільце навколо райдужної оболонки ока – ознака високого рівня холестерину.
 3. Помітна вена в ділянці скроні (прим.: височная область (рос.)) – показник високого кров’яного тиску внаслідок стресу.
 4. Глибока борозна на підборідді – ознака депресій та розчарувань та великий сексуальний потяг.

 Ця стаття є лише посібником до читання. Ми б запропонували Вам звернути увагу на зміни Вашого обличчя з віком, оскільки, можливо, у Вашого тіла є проблеми з внутрішніми органами. І він намагається повідомити Вас про них. Але, якщо Ви в чомусь не впевнені, то краще зверніться до нас у центр, щоб розвіяти усі сумніви. Більше про нас Ви зможете на цьому сайті у різних його розділах.

З повагою, команда “Олтерен-естетік”.

Один коментар до “Що кажуть про Вас зморшки та лінії на обличчі”

 1. Тепер беремо 5 ст.л клейстеру (решту прибираємо в холодильник до наступного разу), студимо, вливаємо сік моркви і сметану, ретельно перемішуємо. Наносити на шкіру цю маску потрібно в три шари і витримати півгодини. Після закінчення часу вмиваємо обличчя. Якщо провести повний курс – 10 днів через 24 години, то можна побачити, як шкіра помолодшає, зморшки розгладжуються, і підтягнеться овал обличчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *